Wholesale home & kitchen pallets

1,855 live home and kitchen lots held by vetted U.S. suppliers — you see the manifest, the freight cost and the resale comps before you pay. Updated .

Décor & Floral Kitchen & Dining Bedding & Bath Storage Lighting Furniture Mystery Boxes Home & Kitchen Pallets
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

No exact match for “Target Training Systems” — showing lots matching “target, training, systems”

81001Pink – 10.75” Window gift bag – “each” Min 12 1 photo
Manifested
81001Pink – 10.75” Window gift bag – “each” Min 12 108 units · NWT · Ships parcel
$178 $1.65 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$35median · new with tags

21.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
FS6001 – Heavy poly tapered Floral bag 12” x 10” x20” tall (pack of 10)-“pack” case 10 pks 1 photo
Manifested
FS6001 – Heavy poly tapered Floral bag 12” x 10” x20” tall (pack of 10)-“pack” case 10 pks 100 units · NWT · Ships parcel
$248 $2.48 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$2.48a piece
Resells~$35median · new with tags

14.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
81001Black – 10.75” Window gift bag – “each” Min 12 108 units · NWT · Ships parcel
$178 $1.65 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$35median · new with tags

21.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
81001White – 10.75” Window gift bag – “each” Min 12 108 units · NWT · Ships parcel
$178 $1.65 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$35median · new with tags

21.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
597Topaz (gold) – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$0.73a piece
Resells~$20median · new with tags

27.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
PPX3000sil – 24” Sparkle spray w/ jewels x7 “ea” – Min 12 pcs – Case 480 pcs 108 units · NWT · Ships parcel
$386 $3.58 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$3.58a piece
Resells~$22median · new with tags

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
FS1112PRL – 5mm 2” Round Corsage pin(50 pc box)-“box” 100 units · NWT · Ships parcel
$3 $0.03 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FS316GN – 12” Green Chenille stem wire (100 pc)-Box” Min 1 box — Case 200 Boxes 100 units · NWT · Ships parcel
$2 $0.02 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
SB0301PINK – 23″ Hydrangea Bush x5-“each” (Min. 2)- Case Pk 36 pcs 100 units · NWT · Ships parcel
$765 $7.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
595IRR – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
597Aqua – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
597Black – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
597Light Blue – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
597Orange – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
597Pink – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
597Red – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
597Rose – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
597Royal – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
597Turquoise – Rhinestone spray x5 on 6” pick (1 dz per pack) 108 units · NWT · Ships parcel
$79 $0.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
725R – Glue Sticks (7/16”x10”) Approximately 20 sticks per lb (MIN 5 lb) – Case 20lbs 100 units · NWT · Ships freight from NJ
$578 $5.78 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
BX002 – 8”x8”x3” wax bottom thin cardboard box (100pc)- Case 1 box 100 units · NWT · Ships parcel
$52 $0.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
BX003 – 10”x10”x3” wax bottom thin cardboard box (100 pc) – “box” 100 units · NWT · Ships parcel
$67 $0.67 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
BX007 – 6”x6”x3.5” Med. waxed Corrugated Adjustable packer wax bottom (100pc)- Case 1 box 100 units · NWT · Ships parcel
$57 $0.57 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
BX008 – 7”x7”x3.75” Med. waxed Corrugated Adjustable packer wax bottom (100pc)- Case 1 box 100 units · NWT · Ships parcel
$65 $0.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
BX013 – 13” Cardboard insert (Works well with item #FS6002 ) 100 pk- Case 1 pack 100 units · NWT · Ships parcel
$43 $0.43 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FS654 – 6”x5”x4” deep Corsage box (100 ct)-“Box” 100 units · NWT · Ships parcel
$42 $0.42 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FS954 – 9”x5”x4” deep Corsage box (100 ct)-“Box” 100 units · NWT · Ships parcel
$49 $0.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FK02 – 7.5” All purpose serrated shears (Super !)-“each” Min 2 pcs – Case 12 pcs 100 units · NWT · Ships parcel
$435 $4.35 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FP224 – 24” Plastic back wet block cross-“each” Min 2 – Case 6 pcs 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$1,315 $13.15 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FP230 – 30” Plastic back wet block cross-“each” Min 2 – Case 6 pcs 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$2,195 $21.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FP236 – 36” Plastic back wet block cross-“each” Min 2 – Case 6 pcs 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$2,695 $26.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FP318 – 19” Plastic back wet block heart-“each” Min 2 – Case 6 pcs. 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$1,425 $14.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FP417 – 7” x4.5” Welt block in plastic holder-“case” 12 pcs in case 108 units · NWT · Ships parcel
$386 $3.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FS310GRN – 1/2” x 30 Yds Green quality stem wrap tape (box of 12)-Box” – Case 36 boxes 108 units · NWT · Ships parcel
$89 $0.82 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
FS311GRN – 1” x 30 Yds Green quality stem wrap tape (box of 6)-“Box” Min 1 box – Case 36 boxes 102 units · NWT · Ships parcel
$167 $1.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
GP4001Clr – 8” Tall swirl vase w/ 4” opening-“case pk 12” 108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$327 $3.03 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
GP4005-4CLR – 4”x4” Cut glass block-“case pk 12” 108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$267 $2.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
GP4005-5CLR – 4.75”x4.75” Cut glass block-“case pk 12” 108 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$356 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
HG109-31 – 31” Metal stand w/ 9” tray SUPER CLOSEOUT-“each” -Case pk 4 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$875 $8.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
LGT002BRT – 1.125” Waterproof Tea lite Bright white 6 lights plus 1 controller-“set” 100 units · NWT · Ships parcel
$655 $6.55 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
PL300G – 10” Plastic memorial cone W/4.5” opening (pk36)-“Case” Case 36 pcs 108 units · NWT · Ships parcel
$132 $1.22 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
PL301G – 6” Green Rnd plastic design bowl (pk48)-“box” Min 1 box 144 units · NWT · Ships parcel
$59 $0.41 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
PL302G – 10” Green oblong plastic dish (Pk 48)-“box” Min 1 Box 144 units · NWT · Ships parcel
$125 $0.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
PL303G – 9.75” Plastic memorial cone w/4” opening (PK60)-“case” Case 60 pcs 120 units · NWT · Ships parcel
$165 $1.38 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
PL306G – Folding plastic cage for oasis block (pk24)-“box” – Case 24 pcs 120 units · NWT · Ships parcel
$173 $1.44 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
PL8006CLR – 6” clear round design dish (pk24)-“box” Min 1 Box 120 units · NWT · Ships parcel
$91 $0.76 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
PL8009CLR – 9” rnd. clear plastic design dish (pk 24)-“Box” Min 1 Box 120 units · NWT · Ships parcel
$190 $1.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
PL8011CLR – 11” round clear plastic design dish (pk 12)-“box” 108 units · NWT · Ships parcel
$208 $1.93 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
48 of 92 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale home & kitchen on Closo

Asking prices on this shelf run from $2 to $101,529 a lot. 43 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. The mix is 189 pallet-and-truckload deals against 1,666 case packs and boxes.

Read moreShow less

Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps. Wholesale home and kitchen lots — bedding and towels, drinkware and tumblers, kitchenware, storage, décor, lighting and small furniture in case packs, boxes and pallets from vetted U.S. manufacturers and liquidators. Lots are factory stock, retailer overstock or store returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and condition grade. Smaller lots ship parcel, pallets and furniture are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. Browse the live home lots below.

FAQ

Home & Kitchen lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are home goods lots new?

Factory and overstock lots are new; returns lots mix conditions and say so in the condition grade. Textiles from manufacturers are typically packed by set.

How is freight priced on bulky lots?

By your ZIP at checkout — Closo quotes the most economical parcel or freight option for the lot's weight and dimensions; there is no flat rate.

Can I buy one colour or size?

Where a supplier sells sets by colour or size, the lot page links the supplier's product; the lot itself is the set as listed.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.