Wholesale electronics pallets & lots

606 live electronics lots priced against real resale data, with freight quoted to your ZIP and buyer protection on every order. Updated .

Cables & Chargers Phone & tech accessories Audio Consumer electronics Batteries Electronics Pallets
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

No exact match for “Target Training Systems” — showing lots matching “target, training, systems”

Skywin Moving Shooting Target for Nerf Guns – in Motion, Automatic, Resetting, Score Keeping, Moving Target Training Game – Item #8552 R728D 8 photos
Manifested
Skywin Moving Shooting Target for Nerf Guns – in Motion, Automatic, Resetting, Score Keeping, Moving Target Training Game – Item #8552 R728D 20 units · Ships parcel or freight from IL
$161 $8.05 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Target Electronics Single Pallet 4 photos
Assortment
Target Electronics Single Pallet 3,600 units · Ships parcel or freight from TX
$1,045 $0.29 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Unmanifested New
040: Digital Clock Radios PL000VTP Ships parcel or freight from TN
$275

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
137: Transformer PL000PDX Ships parcel or freight from TN
$440

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
668: Mini Refrigerators PL000IV9 Ships parcel or freight from TN
$468

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment New
Electronics Mix Wireless Speaker, Portable Speaker, Bling Karaoke, Mix (80 Pcs Lot) 80 units · Ships parcel
$440 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Unmanifested
027: Microwaves PL000MPC Ships parcel or freight from TN
$440

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Watt Saving Pro – Stabilizes Voltage, Reduces Energy Usage & Extends Appliance Lifespan – Item #8856 24 units · Ships parcel
$112 $4.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Skywin Grips for Oculus Quest 2 VR Controllers – Anti Drop Touch Controller Grips – Item #8598 50 units · Ships parcel
$217 $4.34 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Travel Translation Earphones with Smart Voice Translator for 144+ Languages – A15 Pro White – Item #9282 10 units · NWT · Ships parcel
$149 $14.87 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Magic-wand Power Extension Cube — Direct insertion of silver [4 insertion positions] with a total length of -1.8 meters 100 units · NWT · Ships parcel
$1,755 $17.55 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Magic-wand Power Extension Cube — In-line green gold [4+3USB] Wireless 100 units · NWT · Ships parcel
$1,755 $17.55 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Magic-wand Power Extension Cube — In-line silver [4 Insert] Wireless 100 units · NWT · Ships parcel
$1,645 $16.45 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Electronic Push Pop Puzzle Fidget Game Kids Toy In Bulk - Assorted 108 units · NWT · Ships parcel
$1,603 $14.84 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Simplicity Power Bank 2200 Mah Portable Battery 24 units · Ships parcel
$104 $4.34 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Kodak Duplex Printer Card Cat 8851875 And Cat 8002420 Mix Different Sizes (84 Pcs Lot) 84 units · Ships parcel or freight from NC
$462 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested Trending
OKOP OK-568 Portable Wireless Bluetooth 5.0 Speaker – 8W Deep Bass Outdoor Sound System with FM Radio, TF Card & AUX Input (C003-1161, Min 6pcs, Case Prices Available) 9 units · NWT · Ships parcel
$124 $13.80 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Unmanifested
406: Transformer PL00MQTR Ships parcel or freight from TN
$440

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
408: Transformer PL00MQSE Ships parcel or freight from TN
$440

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested Trending
Blink 10 units · 5 boxes available · Customer returns · Ships parcel
$107 $700 retail 85% off 15 % of retail

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Kampak Aluminum Alloy Multipurpose Tactical Flashlight (Z001-1029, Min 6pcs, Case Available) 19 units · NWT · Ships parcel
$120 $6.33 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
20000mAh Portable Power Bank – High-Capacity PD 2.1A Fast Charging External Battery with Built-In Cables & Smart Protection (C003-981, Min 6pcs, Case Available) 8 units · NWT · Ships parcel
$115 $14.38 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Portable USB Fan (R4517, Min 6Pcs, Assorted Colors) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
WW1048-15FT Cable Cord 200 units · NWT · Ships parcel
$115 $0.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Portable Hand Held Misting Fan (Z001-978, Min 12pcs, Assorted Colors) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
DRL101 200 CD Case Holders 29 units · NWT · Ships parcel
$115 $3.97 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
DRL105-240 CD Case Holders 21 units · NWT · Ships parcel
$120 $5.69 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
HH1043-25Ft Telephone Cord 286 units · NWT · Ships parcel
$115 $0.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
HH1042-5in Telephone Jack 200 units · NWT · Ships parcel
$115 $0.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
WW1047-50ft TV Cable 50 units · NWT · Ships parcel
$115 $2.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Hh5021-Flexible rubber Key Board 25 units · NWT · Ships parcel
$115 $4.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Itek Adjustable Collapsible Phone Holder (320 Pcs Lot) 320 units · Ships parcel or freight from NC
$1,056 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
348 – SR421SW Silver Oxide Battery – 1 Battery – by Maxell 100 units · NWT · Ships parcel
$392 $3.92 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Familicasa - Solar Multi-Light Rechargeable LED Lamp – USB Charging Portable Worklight with Side Torch & Handle 100 units · NWT · Ships parcel or freight from FL
$1,650 $16.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Falcon Dust-Off Compressed Gas Duster (10oz., 4 Pack) 100 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
$660 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Black 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Blue 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Silver 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Gold 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Headphones lot · 55 units · assorted 55 units · Ships parcel
$303 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Heavy Duty Dual Car Mount with Flexible Gooseneck Holder 100 units · NWT · Ships parcel
$550 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Phone Projector In-A-Box Portable Home Cinema lot · 54 units 54 units · Ships parcel
$238 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Red 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Powerxcel USB-A. Fast Charge & Sync 4Ft Cable Fast Charging IPhone Ipad (106 Pcs Lot) 106 units · Ships parcel
$350 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
The Original Fun Workshop Compact Charging Station Organizer lot · 54 units 54 units · Ships parcel or freight from NC
$238 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Griffin Extra-Long Charge Sync Cable 10 ft 4 (70 Pcs Lot) 70 units · Ships parcel
$231 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
PowerXcel Smart Finder Works with Apple Find My Black/White Airtag (515 Pcs Lot) 515 units · Ships parcel
$1,133 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Lexar Jumpdrive TwistTurn 2 USB 2.0 64 GB Flash Thumb Storage Drive (240 Pcs Lot) 240 units · Ships parcel
$792 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
48 of 51 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale electronics & tech on Closo

You can start at $10 or go up to $67,788 on a single electronics order. 23 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. You can buy 566 of them by the case or the box, or go up to one of the 40 pallet and truckload loads.

Read moreShow less

Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale electronics and tech-accessory lots — charging cables, chargers, earbuds and speakers, phone accessories and small consumer electronics in case packs, retail displays and pallets from vetted U.S. suppliers. Lots are importer stock, retailer overstock or customer returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, piece count, declared retail value where stated and condition grade. Accessory lots usually ship parcel, pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. See the live electronics lots below.

FAQ

Electronics & Tech lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are electronics lots tested?

New importer and overstock lots are unopened. Returns pallets are sold as the supplier describes them — manifested, untested or tested — and the lot page says which.

Are the cables and chargers certified?

Certification (MFi, UL) is stated by the supplier when it applies; it is not implied. Check the listing or ask the supplier through the lot page.

Can I buy a single case rather than a pallet?

Yes — many tech-accessory lots are single case packs or displays; filter by pack format.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.