Wholesale home & kitchen pallets

1,855 live home and kitchen lots held by vetted U.S. suppliers — you see the manifest, the freight cost and the resale comps before you pay. Updated .

Décor & Floral Kitchen & Dining Bedding & Bath Storage Lighting Furniture Mystery Boxes Home & Kitchen Pallets
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

No exact match for “Target Training Systems” — showing lots matching “target, training, systems”

Target Mystery Coffin – General Merchandise, Home Goods and More 3 photos
Assortment
Target Mystery Coffin – General Merchandise, Home Goods and More 10+ boxes available · Ships parcel
$235

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Target Bedding Pallet 5 photos
Unmanifested
Target Bedding Pallet Customer returns · Ships parcel or freight from IN
$549

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Towel, Functional 45 Training Team, Blue CrossFit 38”x19”, New, 5 Pk, Towel 5 units · NWT · Ships parcel
$28 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Silicone Kids Toddler Training Kiddo Cups - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25297 102 units · NWT · Ships parcel
$875 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment New
305: Commercial Mixer and Hotdog Steamer PL000UU6 Ships parcel or freight from TN
$550

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested New
246: Overbed LED Lights PL000W43 Ships parcel or freight from TN
$220

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Unmanifested New
480: GM>Storage units PL000VFD Ships parcel or freight from TN
$275

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment New
600: Locker Cabinets PL000VE4 600 units · Ships parcel or freight from TN
$138 $0.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Unmanifested New
327: 24" Gas Griddle PL000QCU Ships parcel
$1,595

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Unmanifested New
288: Toilet and sink PL000W15 Ships parcel or freight from TN
$138

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
237: Floor Fryer PL000QU8 Ships parcel or freight from TN
$220

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
244: Overbed LED Lights PL000W41 Ships parcel or freight from TN
$220

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Unmanifested
017: Storage Cabinet PL000UDN Ships parcel or freight from TN
$138

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment New
Extra Large Cereal Containers Storage Set – 2 Pack – 168oz. 21 cup – Item #9664 8 units · Ships parcel
$149 $18.59 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Unmanifested
092: Roller Cart PL000VH0 Ships parcel or freight from TN
$138

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment Trending
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 450 Pieces | Pallet #PA-806 450 units · Ships parcel or freight from CA
$743 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-805 500 units · Ships parcel or freight from CA
$825 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested New
Stanley Café-To-Go Travel Mug 20 oz 1603-31 — Frost 6 units · NWT · Ships parcel
$356 $59.41 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested New
Stanley Café-To-Go Travel Mug 20 oz 1603-31 — Black 6 units · NWT · Ships parcel
$356 $59.41 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Unmanifested
093: Roller Cart PL000VH1 Ships parcel or freight from TN
$138

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Solar Motion Sensor Outdoor Light – IP65 Waterproof – High Brightness – Item #9658 10 units · Ships parcel
$124 $12.39 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Venoly Whistling Tea kettle – 2.5 Liter – Red – Item #9623 12 units · Ships parcel
$149 $12.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Venoly Whistling Tea kettle – 2.5 Liter – Black – Item #9622 12 units · Ships parcel
$149 $12.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment Trending
Hydrapeak Tumbler Mix Different Sizes (37 Pcs Lot) 37 units · Ships parcel
$326 $8.80 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Unmanifested
133: 36" 2 Drawer Filing Cabinet PL000VI6 Ships parcel
$165

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-804 500 units · Ships parcel or freight from CA
$825 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
611: Swivel Lounge Chairs PL000GS8 Ships parcel or freight from TN
$523

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Unmanifested
003: Fans PL000VEX Ships parcel or freight from TN
$220

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
058: Plants/Trees PL000VPC Ships parcel or freight from TN
$77

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Safety 1st Parent Grip Door Knob Covers, White, One Size (Pack of 3) (120 Pcs Lot) 120 units · Ships parcel
$330 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Modavari Home Fashions Waffle Hand Towel (166 Pcs Lot) 166 units · Ships parcel or freight from NC
$457 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Matty’s Garden Upside Down Planter – Inverted Levitating Planter – Item #7654 24 units · Ships parcel
$149 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
2 Pack Solar-Powered Bug Zapper Stakes – 2 Light Modes – Item #9639 24 units · Ships parcel
$208 $8.67 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Kraus Self-Draining Silicone Dish Drying Mat or Trivet – Dark Gray – Item #8071 12 units · Ships parcel
$104 $8.67 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Eibikdi Moss Poles – 6 Pack – Trains Plants to Grow Upward – Item #9554 12 units · Ships parcel
$126 $10.53 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Assortment
Portable Washing Machine – 16L Mini Laundry Washer – 3 Modes with Spin Basket – Assorted Colors – Item #9147 4 units · Ships parcel
$124 $30.98 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Portable Space Heater – 400W Mini Heater – UL Listed – Green – Item #9592 12 units · Ships parcel
$178 $14.87 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Modetro Salt and Pepper Shakers Set – Item #9607 16 units · Ships parcel
$149 $9.29 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
Grizzly Grilling Bristle Free Grill Brush with Scraper – 16 Inch – Item #9606 15 units · Ships parcel
$121 $8.05 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
2200mAh Motion Sensor Picture Spotlight – Rechargeable – 3 Color – Dimmable – Item #9328 15 units · Ships parcel
$121 $8.05 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
JOESKI – Portable Shower Coffee Cup Holder – Holds Coffee or Cocktails – Silicone Drink Holder Grips Any Shiny Bath Surface – Item #7836 24 units · Ships parcel
$112 $4.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Bedside Shelf for Bed – Modern Clamp-On Floating Nightstand – Item #9377 16 units · Ships parcel
$159 $9.91 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
10 pcs – Laundry Hooks Clip Plastic Clothes Hangers – Item #9374 36 units · Ships parcel
$112 $3.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
MG022-Fridge magnet(Snail) 223 units · NWT · Ships parcel
$115 $0.52 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay$0.52a piece
Resells~$18median · new with tags

34.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Portable Space Heater – 400W Mini Heater UL Listed – Cream – Item #9591 12 units · Ships parcel
$178 $14.87 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment
Fullfill Electronic Body Scale – Auto On Auto Off – 500 LBS Capacity – Tempered Glass – Item #8847 10 units · Ships parcel
$124 $12.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Flashing Light Up Unicorn Cups Bulk 102 units · NWT · Ships parcel
$840 $8.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
1607BA Pvc Stars Glow Stickers Luminous In Dark Night Fluorescent Wall Art 3D Home Decals For Kids Room Ceiling Switch Decoration — Colors in Random 100 units · Ships parcel
$1,865 $18.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
48 of 240 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale home & kitchen on Closo

Asking prices on this shelf run from $2 to $101,529 a lot. 43 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. The mix is 189 pallet-and-truckload deals against 1,666 case packs and boxes.

Read moreShow less

Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps. Wholesale home and kitchen lots — bedding and towels, drinkware and tumblers, kitchenware, storage, décor, lighting and small furniture in case packs, boxes and pallets from vetted U.S. manufacturers and liquidators. Lots are factory stock, retailer overstock or store returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and condition grade. Smaller lots ship parcel, pallets and furniture are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. Browse the live home lots below.

FAQ

Home & Kitchen lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are home goods lots new?

Factory and overstock lots are new; returns lots mix conditions and say so in the condition grade. Textiles from manufacturers are typically packed by set.

How is freight priced on bulky lots?

By your ZIP at checkout — Closo quotes the most economical parcel or freight option for the lot's weight and dimensions; there is no flat rate.

Can I buy one colour or size?

Where a supplier sells sets by colour or size, the lot page links the supplier's product; the lot itself is the set as listed.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.