Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Target Training Systems” — showing lots matching “target, training, systems”
3 3 photos
Assortment
Target Mystery Coffin – General Merchandise, Home Goods and More
10+ boxes available · Ships parcel
Near you
$235
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
5 5 photos
Unmanifested
Target Bedding Pallet
Customer returns · Ships parcel or freight from IN
Near you
$549
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Towel, Functional 45 Training Team, Blue CrossFit 38”x19”, New, 5 Pk, Towel
5 units · NWT · Ships parcel
Near you
$28
$5.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Silicone Kids Toddler Training Kiddo Cups - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25297
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$875
$8.58 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
305: Commercial Mixer and Hotdog Steamer PL000UU6
Ships parcel or freight from TN
Near you
$550
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
246: Overbed LED Lights PL000W43
Ships parcel or freight from TN
Near you
$220
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
480: GM>Storage units PL000VFD
Ships parcel or freight from TN
Near you
$275
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
600: Locker Cabinets PL000VE4
600 units · Ships parcel or freight from TN
Near you
$138
$0.23 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
New
288: Toilet and sink PL000W15
Ships parcel or freight from TN
Near you
$138
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
327: 24" Gas Griddle PL000QCU
Ships parcel
Near you
$1,595
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
237: Floor Fryer PL000QU8
Ships parcel or freight from TN
Near you
$220
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
244: Overbed LED Lights PL000W41
Ships parcel or freight from TN
Near you
$220
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
017: Storage Cabinet PL000UDN
Ships parcel or freight from TN
Near you
$138
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Extra Large Cereal Containers Storage Set – 2 Pack – 168oz. 21 cup – Item #9664
8 units · Ships parcel
Near you
$149
$18.59 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Stanley Café-To-Go Travel Mug 20 oz 1603-31 — Frost
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$356
$59.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Stanley Café-To-Go Travel Mug 20 oz 1603-31 — Black
6 units · NWT · Ships parcel
Near you
$356
$59.41 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
092: Roller Cart PL000VH0
Ships parcel or freight from TN
Near you
$138
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-805
500 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$825
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 450 Pieces | Pallet #PA-806
450 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$743
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
093: Roller Cart PL000VH1
Ships parcel or freight from TN
Near you
$138
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Solar Motion Sensor Outdoor Light – IP65 Waterproof – High Brightness – Item #9658
10 units · Ships parcel
Near you
$124
$12.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Venoly Whistling Tea kettle – 2.5 Liter – Red – Item #9623
12 units · Ships parcel
Near you
$149
$12.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Venoly Whistling Tea kettle – 2.5 Liter – Black – Item #9622
12 units · Ships parcel
Near you
$149
$12.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
Hydrapeak Tumbler Mix Different Sizes (37 Pcs Lot)
37 units · Ships parcel
Near you
$326
$8.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
133: 36" 2 Drawer Filing Cabinet PL000VI6
Ships parcel
Near you
$165
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Amazon General Merchandise | Assorted Men's, Women's & Kid's General Merchandise | Returns | 500 Pieces | Pallet #PA-804
500 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
$825
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
611: Swivel Lounge Chairs PL000GS8
Ships parcel or freight from TN
Near you
$523
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
003: Fans PL000VEX
Ships parcel or freight from TN
Near you
$220
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
058: Plants/Trees PL000VPC
Ships parcel or freight from TN
Near you
$77
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Safety 1st Parent Grip Door Knob Covers, White, One Size (Pack of 3) (120 Pcs Lot)
120 units · Ships parcel
Near you
$330
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Modavari Home Fashions Waffle Hand Towel (166 Pcs Lot)
166 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$457
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
2 Pack Solar-Powered Bug Zapper Stakes – 2 Light Modes – Item #9639
24 units · Ships parcel
Near you
$208
$8.67 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Matty’s Garden Upside Down Planter – Inverted Levitating Planter – Item #7654
24 units · Ships parcel
Near you
$149
$6.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Kraus Self-Draining Silicone Dish Drying Mat or Trivet – Dark Gray – Item #8071
12 units · Ships parcel
Near you
$104
$8.67 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Portable Washing Machine – 16L Mini Laundry Washer – 3 Modes with Spin Basket – Assorted Colors – Item #9147
4 units · Ships parcel
Near you
$124
$30.98 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Eibikdi Moss Poles – 6 Pack – Trains Plants to Grow Upward – Item #9554
12 units · Ships parcel
Near you
$126
$10.53 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Portable Space Heater – 400W Mini Heater – UL Listed – Green – Item #9592
12 units · Ships parcel
Near you
$178
$14.87 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Modetro Salt and Pepper Shakers Set – Item #9607
16 units · Ships parcel
Near you
$149
$9.29 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Grizzly Grilling Bristle Free Grill Brush with Scraper – 16 Inch – Item #9606
15 units · Ships parcel
Near you
$121
$8.05 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
2200mAh Motion Sensor Picture Spotlight – Rechargeable – 3 Color – Dimmable – Item #9328
15 units · Ships parcel
Near you
$121
$8.05 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
JOESKI – Portable Shower Coffee Cup Holder – Holds Coffee or Cocktails – Silicone Drink Holder Grips Any Shiny Bath Surface – Item #7836
24 units · Ships parcel
Near you
$112
$4.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Bedside Shelf for Bed – Modern Clamp-On Floating Nightstand – Item #9377
16 units · Ships parcel
Near you
$159
$9.91 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
10 pcs – Laundry Hooks Clip Plastic Clothes Hangers – Item #9374
36 units · Ships parcel
Near you
$112
$3.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Portable Space Heater – 400W Mini Heater UL Listed – Cream – Item #9591
12 units · Ships parcel
Near you
$178
$14.87 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
MG022-Fridge magnet(Snail)
223 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$0.52 / piece
Sells in ~111 days on resale
You pay $0.52 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Fullfill Electronic Body Scale – Auto On Auto Off – 500 LBS Capacity – Tempered Glass – Item #8847
10 units · Ships parcel or freight from IL
Near you
$124
$12.39 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Flashing Light Up Unicorn Cups Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$840
$8.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
1607BA Pvc Stars Glow Stickers Luminous In Dark Night Fluorescent Wall Art 3D Home Decals For Kids Room Ceiling Switch Decoration — Colors in Random
100 units · Ships parcel
Near you
$1,865
$18.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About this category
About wholesale home & kitchen on Closo
Asking prices on this shelf run from $2 to $101,529 a lot. 43 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. 190 come on a pallet or a trailer, while 1,663 fit in a box a courier carries. Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps.
Read more Show less
Wholesale home and kitchen lots — bedding and towels, drinkware and tumblers, kitchenware, storage, décor, lighting and small furniture in case packs, boxes and pallets from vetted U.S. manufacturers and liquidators. Lots are factory stock, retailer overstock or store returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and condition grade. Smaller lots ship parcel, pallets and furniture are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. Browse the live home lots below.
On every lot here
What is inside, line by line Manifest or assortment notes and unit count.
Resale comps for the brands What the pieces sell for now on resale.
Freight quoted to your ZIP Parcel or pallet, priced before you pay.
Closo buyer protection Every order here is covered.
FAQ
Home & Kitchen lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot from this shelf.
Are home goods lots new? Factory and overstock lots are new; returns lots mix conditions and say so in the condition grade. Textiles from manufacturers are typically packed by set.
How is freight priced on bulky lots? By your ZIP at checkout — Closo quotes the most economical parcel or freight option for the lot's weight and dimensions; there is no flat rate.
Can I buy one colour or size? Where a supplier sells sets by colour or size, the lot page links the supplier's product; the lot itself is the set as listed.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free