Wholesale t-shirts in bulk & pallets

4,327 live t-shirts lots from vetted U.S. liquidators — manifests, freight quoted to your ZIP and real resale comps on every one. Updated .

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
Filters 3
Sort: Recommended

Sorted by Recommended

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

#275-BS-S ‘Bayside’ Adult Pocket Tee(Small Only) – (36 pieces) 1 photo
Manifested In demand
#275-BS-S ‘Bayside’ Adult Pocket Tee(Small Only) – (36 pieces) 36 units · Ships parcel
$40 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
#273-658-NS-A Adult Short Sleeve Tee No Size Tag (S-4XL) – (72 Pieces) 1 photo
Manifested
#273-658-NS-A Adult Short Sleeve Tee No Size Tag (S-4XL) – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
#266-CH-GT18H Champion® Women’s C Logo Classic T-Shirt – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$150 $2.09 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$20median · any condition

9.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#229-NS-A Tie Dye Tees No Size Tag (S-3X) – (48 Pieces) 48 units · Ships parcel
$79 $1.65 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$17median · any condition

10.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#262-UP02 Long Sleeve Active Wear Tees – (6 Pieces) 6 units · Ships parcel
$10 $32 retail 69% off
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$17median · any condition

10.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Manifested
#291-T26XS ThreadFast Adult T-Shirts (XS Only) – (48 Pieces) 48 units · Ships parcel
$66 $1.38 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.38a piece
Resells~$20median · any condition

14.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#235-FX Famous Maker Men’s Big & Tall Long Sleeve Tees (XL to 5X) – (48 Pieces) 48 units · Ships parcel
$66 $1.38 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.38a piece
Resells~$17median · any condition

12.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Manifested
#291-ASM Famous Maker Adult T-Shirts – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$119 $1.65 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$20median · any condition

12.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Manifested
#291-SL Famous Maker Adult T-Shirts – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$111 $1.54 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.54a piece
Resells~$20median · any condition

13.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#277-CC48 Garment Dyed Unisex Heavyweight T-Shirt – (60 Pieces) 60 units · Ships parcel
$125 $2.09 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$20median · any condition

9.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#277-V-GD Garment Dyed T-Shirts S to 4XL (60 Pieces) 60 units · Ships parcel
$99 $1.65 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$20median · any condition

12.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Manifested
#178-SS Youth “Simply Southern” Long Sleeve T-Shirt – $.75 each (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$59 $0.83 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$0.83a piece
Resells~$20median · any condition

24.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#235-T26XS ThreadFast Adult Long Sleeve T-Shirts (XS & S) – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$99 $1.38 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.38a piece
Resells~$20median · any condition

14.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#273-SMALL Adult T-Shirts (Small Only) – $.60 Each (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$48 $0.66 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$0.66a piece
Resells~$20median · any condition

30.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#235-T26 ThreadFast Adult Long Sleeve T-Shirts (XS-3X) – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$158 $2.20 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$2.20a piece
Resells~$20median · any condition

9.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#291-T26 ThreadFast Adult T-Shirts – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$119 $1.65 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$20median · any condition

12.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#273-B ‘Gildan’ T-Shirts Black (S to 5X) 12 Pieces Per Size 12 units · Ships parcel
$13 $1.10 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$20median · any condition

18.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
#273-CH-T425 Champion Unisex Classic T-Shirt – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$75 $2.09 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$20median · any condition

9.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#575-AA-TSD ‘American Apparel’ Ringer T-Shirt Dress – $.90 each (24 Pieces) 24 units · Ships parcel
$24 $0.99 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$0.99a piece
Resells~$25median · any condition

25.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
#181-CH-150 Youth Champion T-Shirt – (50 Pieces) 50 units · Ships parcel
$69 $1.38 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.38a piece
Resells~$20median · any condition

14.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
#199-COR Corona Beer Men’s T-Shirt – $.75 each (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$30 $0.83 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$0.83a piece
Resells~$20median · any condition

24.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#270-GNA-P ‘Gildan’ Utility Polyester Adult Color Tees – $.60 each (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$24 $0.66 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$0.66a piece
Resells~$17median · any condition

25.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#287-TF-302 ThreadFast Raglan Sleeve Baseball T-Shirt – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$99 $1.38 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.38a piece
Resells~$20median · any condition

14.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
#200-TR-2024 ‘Take America Back!’ Trump 2024 Tees – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$59 $1.65 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$17median · any condition

10.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#189-NS-A Youth Tie Dye Tees No Size Tag (XS & S) – $.75 each (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$30 $0.83 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$0.83a piece
Resells~$17median · any condition

20.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#174-YMT Youth Muscle Tees – $.50 each (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$20 $0.55 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$0.55a piece
Resells~$17median · any condition

30.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#277-GD48 Garment Dyed Unisex Heavyweight Long Sleeve T-Shirt – (48 Pieces) 48 units · Ships parcel
$132 $2.75 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$2.75a piece
Resells~$20median · any condition

7.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#291-T26X ThreadFast Adult T-Shirts (3X-5X) – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$79 $2.20 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$2.20a piece
Resells~$20median · any condition

9.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#235-T26X ThreadFast Adult Long Sleeve T-Shirts (4X-5X) – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$99 $2.75 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$2.75a piece
Resells~$20median · any condition

7.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#199-V Virginia Kids Printed Tees – $.80 each (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$32 $0.88 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$0.88a piece
Resells~$17median · any condition

19.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#173-839-A Youth Tees Seconds (XS-S) – $.75 each (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$30 $0.83 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$0.83a piece
Resells~$17median · any condition

20.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
#281-CH-207 Men’s Champion T-Shirt – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$99 $2.75 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$2.75a piece
Resells~$20median · any condition

7.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#199-KV2 Virginia Kids Printed Tees – $.80 each (30 Pieces) 30 units · Ships parcel
$26 $0.88 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$0.88a piece
Resells~$17median · any condition

19.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#235-61748-X Delta Apparel Pro Weight Adult Long Sleeve Tee – 3XL – (30 Pieces) 30 units · Ships parcel
$63 $2.09 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$17median · any condition

8.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#229-52-A Tie Dye Tees Seconds (M-XL) – (27 Pieces) 27 units · Ships parcel
$37 $1.38 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.38a piece
Resells~$17median · any condition

12.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Manifested
#275-HP Hanes Pocket Beefy Tee (S-3X) – (28 Pieces) Last Case 28 units · Ships parcel
$89 $3.19 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$3.19a piece
Resells~$17median · any condition

5.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#237-SR “Raised Right” Long Sleeve T-Shirt – (12 Pieces) 12 units · Ships parcel
$20 $1.65 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$20median · any condition

12.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#266-V-S Women’s Virginia White Printed T-Shirt – $.50 each (25 Pieces) 25 units · Ships parcel
$14 $17 retail 19% off
Sells in ~55 days on resale
You pay$0.55a piece
Resells~$20median · any condition

36.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#284-CD100 Champion Garment-Dyed T-Shirt – (60 Pieces) 60 units · Ships parcel
$125 $2.09 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$20median · any condition

9.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
#281-CHP160 Champion – Sport T-Shirt – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$150 $2.09 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$20median · any condition

9.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#173-19-NS-A Youth Tees No Size Tag (XS-M) – $.75 each (19 Pieces) 19 units · Ships parcel
$16 $0.83 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$0.83a piece
Resells~$17median · any condition

20.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
#235-CH-834 Champion Unisex Garment-Dyed Long Sleeve T-Shirt – (48 Pieces) 48 units · Ships parcel
$145 $3.03 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$3.03a piece
Resells~$20median · any condition

6.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#235-3501 BELLA + CANVAS – Unisex Jersey Long Sleeve Tee – (60 Pieces) 60 units · Ships parcel
$149 $2.48 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$2.48a piece
Resells~$11median · any condition

4.4× resale / costSells now and then

View lot
7 photos
Manifested
#287-B3200-S BELLA + CANVAS – Three-Quarter Sleeve Baseball Tee(small only) – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$40 $1.10 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$11median · any condition

10.0× resale / costSells now and then

View lot
7 photos
Manifested
#287-B3200 BELLA + CANVAS – Three-Quarter Sleeve Baseball Tee – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$59 $1.65 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay$1.65a piece
Resells~$11median · any condition

6.7× resale / costSells now and then

View lot
1 photo
Manifested
#266-500L-3X Gildan Ladies’ Heavy Cotton™ 5.3 oz. Navy T-Shirt – (12 Pieces) 12 units · Ships parcel
$13 $1.10 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$20median · any condition

18.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#275-S ‘Gildan’ S/S Pocket Tees Small Only – (12 Pieces) 12 units · Ships parcel
$33 $2.75 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$2.75a piece
Resells~$17median · any condition

6.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#173-GREY-A Youth Grey Tees Seconds (Small) – $.50 each (12 Pieces) 12 units · Ships parcel
$7 $0.55 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$0.55a piece
Resells~$17median · any condition

30.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
48 of 53 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale t-shirts on Closo

Asking prices on this shelf run from $4 to $4,015 a lot. The stock comes from 33 vetted U.S. suppliers.

Read moreShow less

You can buy 4,323 of them by the case or the box, or go up to one of the 4 pallet and truckload loads. On each lot page you see what is inside, how many pieces, what it retailed for and what the pieces resell for today. T-shirts and tees by the case pack, the box and the pallet, drawn from every apparel shelf at once — men's, women's, kids', the tops shelf and the mixed-apparel pallets. Two trades buy here and the lots split the same way: blanks bought by the hundred for screen print and embroidery, where the cost per piece and the cotton weight decide everything, and branded or graphic tees bought to resell as they are. Listings state the piece count, the size run where the supplier declared one, and whether the goods are blank, licensed or branded. Ring-spun and combed cotton carry a higher resale than open-end basics, and the listing says which when the supplier knows.

FAQ

T-Shirts lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are these blank t-shirts or branded?

Both, and the title says which. Blanks are bought for decoration and priced per piece; branded and licensed tees resell as-is and carry Closo's resale comps beside the asking price, so the spread is visible before you commit.

What size run comes in a t-shirt lot?

Usually a fixed ratio across S-2XL, weighted to the middle. The lot page prints the run when the supplier declared it; a lot heavy on the ends of the run is worth less than its piece count suggests, which is why the ratio is worth asking for.

Does the cotton weight matter for resale?

It decides which channel the shirts suit. Lighter fashion-weight tees suit resale and retail; heavier 6 oz and ring-spun blanks are what decorators ask for. The blend and the weight are on the listing whenever the supplier stated them.

From the Closo blog

T-Shirts — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.