Wholesale electronics pallets & lots

606 live electronics lots priced against real resale data, with freight quoted to your ZIP and buyer protection on every order. Updated .

Cables & Chargers Phone & tech accessories Audio Consumer electronics Batteries Electronics Pallets
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Also matching “dimension”

Electronics Mix Wireless Speaker, Portable Speaker, Bling Karaoke, Mix (80 Pcs Lot) 8 photos
Assortment New
Electronics Mix Wireless Speaker, Portable Speaker, Bling Karaoke, Mix (80 Pcs Lot) 80 units · Ships parcel
$440 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Notch Notebook with Grip Stylus Pen – 7″ x 5.625″ – Item #151756black 1 photo
Manifested
Notch Notebook with Grip Stylus Pen – 7″ x 5.625″ – Item #151756black 80 units · Ships parcel
$124 $1.55 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
Koozie Jam Transit® Lite Bluetooth® Headphones – Item #5280 12 units · Ships parcel
$126 $10.53 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Anodized Aluminum Push-Action pen with Soft Capacitive Stylus – Blue – Item #7278 I13600BLU 200 units · Ships parcel
$87 $0.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Manifested
Skywin Silicone Skin for HTC VIVE Tracker – Silicone Tracker Skin Compatible – Item #8587 36 units · Ships parcel
$112 $3.10 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
Bluetooth Earbuds in Clear Case – Assorted Colors -Item #32177 100 units · Ships parcel
$155 $1.55 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Vibe Twist Bass Wireless LED Bluetooth Speaker – USB – Item #9611 24 units · Ships parcel
$297 $12.39 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Kodak Duplex Printer Card Cat 8851875 And Cat 8002420 Mix Different Sizes (84 Pcs Lot) 84 units · Ships parcel or freight from NC
$462 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Wireless Earbuds Heavy Duty Metal with Case - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23750 102 units · NWT · Ships parcel
$2,020 $19.80 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Itek Adjustable Collapsible Phone Holder (320 Pcs Lot) 320 units · Ships parcel or freight from NC
$1,056 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David Sport Nylon Passport Belt Bag — 367-BLACK 100 units · NWT · Ships parcel
$4,180 $41.80 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David Sport Nylon Passport Belt Bag — 104-SAGE 100 units · NWT · Ships parcel
$4,180 $41.80 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David Sport Nylon Passport Front Pocket Belt Bag — 367-BLACK 100 units · NWT · Ships parcel
$4,180 $41.80 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David Sport Nylon Passport Front Pocket Belt Bag — 104-SAGE 100 units · NWT · Ships parcel
$4,180 $41.80 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Assortment
Mobile Accessory Assortment Kit For Wing Rack - 33 Pieces Per Pack 88424 132 units · NWT · Ships parcel
$1,219 $9.23 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Manifested
Canvas Cell Phone Wallet Iphone 11 - 6 Pieces Per Retail Ready Display 22122 102 units · NWT · Ships parcel
$1,010 $9.90 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$9.90a piece
Resells~$18median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
USB Data Blocker Charging Accessory - 6 Pieces Per Pack 28172MN 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$6.60a piece
Resells~$18median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
USB Data Blocker Charging Accessory - 6 Pieces Per Retail Ready Display 28172 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$6.60a piece
Resells~$18weighted median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Ring Phone Holder - 4 Pieces Per Pack 22442 100 units · NWT · Ships parcel
$462 $4.62 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$4.62a piece
Resells~$22median · new with tags

4.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Black 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Blue 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Silver 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Gold 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Headphones lot · 55 units · assorted 55 units · Ships parcel
$303 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Phone Ring with Rhinestones - 12 Pieces Per Retail Ready Display 24156 108 units · NWT · Ships parcel
$499 $4.62 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$4.62a piece
Resells~$22median · new with tags

4.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
Phone Projector In-A-Box Portable Home Cinema lot · 54 units 54 units · Ships parcel
$238 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Wireless Speaker with Fm Radio - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23548 102 units · NWT · Ships parcel
$1,144 $11.22 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Universal Clip-On 3-In-1 Camera Lens — Red 100 units · NWT · Ships parcel
$1,100 $11.00 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Powerxcel USB-A. Fast Charge & Sync 4Ft Cable Fast Charging IPhone Ipad (106 Pcs Lot) 106 units · Ships parcel
$350 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Jungle Gym Kingdom Swing Seat Replacement Kit - Blue 358 units · Ships parcel or freight from TX
AJ Globals 3.6 (8)
$2,757 $7.70 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
The Original Fun Workshop Compact Charging Station Organizer lot · 54 units 54 units · Ships parcel or freight from NC
$238 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Griffin Extra-Long Charge Sync Cable 10 ft 4 (70 Pcs Lot) 70 units · Ships parcel
$231 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
PowerXcel Smart Finder Works with Apple Find My Black/White Airtag (515 Pcs Lot) 515 units · Ships parcel
$1,133 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Lexar Jumpdrive TwistTurn 2 USB 2.0 64 GB Flash Thumb Storage Drive (240 Pcs Lot) 240 units · Ships parcel
$792 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
AC Wall Charger Dual Port USB / USB-C 20 Watts - 12 Pieces Per Pack 24675 108 units · NWT · Ships parcel or freight from IN
$1,129 $10.45 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
La L'Amour 15 In. Cotton Canvas Tech Computer Case With Front Zippered Pocket 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
$2,640 $26.40 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David Sport Webbing Keychain Wristlet Strap Lanyard — 104-SAGE 100 units · NWT · Ships parcel
$1,099 $10.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Jack Abrahams The Apex Nylon Protective Padded Laptop Sleeve — 100-BLACK 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
$2,749 $27.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David The Hold-All Sport Nylon 3 Piece Set Heart Zip Pouch, Card Case & Lanyard Key Chain — 104-SAGE 102 units · NWT · Ships parcel
$1,047 $10.27 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David Sport Webbing Keychain Wristlet Strap Lanyard — 367-BLACK 100 units · NWT · Ships parcel
$1,099 $10.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David The Hold-All Sport Nylon 4 Piece Set Wristlet Pouches, Card Case, Keychain Lanyard 4 Piece Set — 367-BLACK 100 units · NWT · Ships parcel
$1,155 $11.55 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David The Hold-All Sport Nylon 3 Piece Set Heart Zip Pouch, Card Case & Lanyard Key Chain — 367-BLACK 102 units · NWT · Ships parcel
$1,047 $10.27 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Jack Abrahams The Velocity Two-Tone Nylon Protective Padded Laptop Sleeve — 600-NAVY 100 units · NWT · Ships parcel or freight from NY
$2,749 $27.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David The Hold-All Sport Nylon 3 Piece Set Phone Case Wallet, Zip Coin Pouch & Key Chain Lanyard — 367-BLACK 102 units · NWT · Ships parcel
$1,047 $10.27 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$10.27a piece
Resells~$18median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Joan & David The Hold-All Sport Nylon 3 Piece Set Phone Case Wallet, Zip Coin Pouch & Key Chain Lanyard — 104-SAGE 102 units · NWT · Ships parcel
$1,047 $10.27 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$10.27a piece
Resells~$18median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
Earbuds W/ Mic Bulk 15 Pieces Per Pack 22918 105 units · NWT · Ships parcel
$693 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Wired Headphones Travel Pals Kids Plush with Retractable Cord - 4 Pieces Per Retail Ready Display 23699 100 units · NWT · Ships parcel or freight from IN
$1,320 $13.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Car Charger and Wall Charger Combo Dual Port USB / USB-C 3.1 Amp - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23764 102 units · NWT · Ships parcel
$1,683 $16.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
48 of 222 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale electronics & tech on Closo

You can start at $10 or go up to $67,788 on a single electronics order. 23 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. You can buy 566 of them by the case or the box, or go up to one of the 40 pallet and truckload loads.

Read moreShow less

Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale electronics and tech-accessory lots — charging cables, chargers, earbuds and speakers, phone accessories and small consumer electronics in case packs, retail displays and pallets from vetted U.S. suppliers. Lots are importer stock, retailer overstock or customer returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, piece count, declared retail value where stated and condition grade. Accessory lots usually ship parcel, pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, and every order carries Closo buyer protection. See the live electronics lots below.

FAQ

Electronics & Tech lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are electronics lots tested?

New importer and overstock lots are unopened. Returns pallets are sold as the supplier describes them — manifested, untested or tested — and the lot page says which.

Are the cables and chargers certified?

Certification (MFi, UL) is stated by the supplier when it applies; it is not implied. Check the listing or ask the supplier through the lot page.

Can I buy a single case rather than a pallet?

Yes — many tech-accessory lots are single case packs or displays; filter by pack format.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.