Ships parcel · Smoke Shop Supplies

Manifested and assortment lots from Ships parcel — smoke shop supplies from vetted U.S. liquidators — $6 to $737 a lot, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
222
live lots
smoke shop supplies on Closo right now
$4.62
median per unit
all-in, before shipping
6
suppliers
shipping these lots
Sep 30, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

LIGHTERS (50PC) 1 photo
Assortment New
LIGHTERS (50PC) 550 units · NWT · Ships parcel or freight from GA
$95 $0.17 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Zilla Torch Stick Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23813 4 photos
Manifested New
Zilla Torch Stick Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23813 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Patriotic Survival Tac Gear Torch Flip Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 22968 12 units · NWT · Ships parcel
$79 $6.60 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Manifested
Portable Car Heater -12V 200W Fast Heating Defroster – Plugs into Cigarette Lighter – Item #8630 12 units · Ships parcel
$112 $9.29 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested
Glow in The Dark Glass Ashtray - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23719 6 units · NWT · Ships parcel
$28 $4.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
L7423-Match Lighter 10 units · NWT · Ships parcel
$6 $0.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
588/838-Gas Grill Lighter (Assorted Colors) 12 units · NWT · Ships parcel
$12 $0.98 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
JY1827-LED Torch Super Bright Light (Colors Assorted, Batteries NOT Included) 12 units · NWT · Ships parcel
$21 $1.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Large Tank XXL Torch Lighter - 14 Pieces Per Retail Ready Display 40322 14 units · NWT · Ships parcel
$37 $2.64 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$2.64a piece
Resells~$20median · new with tags

7.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Camo Torch Tower – 3 Tier Metal Countertop Assortment - 39 Pieces Per Retail Ready Display 88671 39 units · NWT · Ships parcel
$184 $4.72 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$4.72a piece
Resells~$20weighted median · new with tags

4.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Large Tank XXL Torch Lighter - 16 Pieces Per Retail Ready Display 23814 16 units · NWT · Ships parcel
$53 $3.30 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$3.30a piece
Resells~$20median · new with tags

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Canvas Smoker Accessories Pouch with Patch - 6 Pieces Per Retail Ready Display 22930 6 units · NWT · Ships parcel
$28 $4.62 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$4.62a piece
Resells~$18median · new with tags

3.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Clipper Printed Weed Time Lighters, Pack of 48 48 units · NWT · Ships parcel
AJ Globals 3.6 (8)
$264 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Clipper Printed Solid Branded Lighters, Pack of 48 48 units · NWT · Ships parcel
AJ Globals 3.6 (8)
$264 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Expert Grill Charcoal Lighter Fluid · 150 units · 32 oz each 150 units · Ships parcel or freight from NC
$660 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Glow in The Dark Flip Top Lighter - 15 Pieces Per Retail Ready Display 25743 15 units · NWT · Ships parcel
$50 $3.30 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$3.30a piece
Resells~$20median · new with tags

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Mini Utility Torch Stick Lighter with LED Light - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26327 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Glow in The Dark Flip Top Lighter - 15 Pieces Per Retail Ready Display 26625 15 units · NWT · Ships parcel
$50 $3.30 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$3.30a piece
Resells~$20median · new with tags

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
Magnum XXL Torch Lighter - 6 Pieces Per Retail Ready Display 22809 6 units · NWT · Ships parcel
$79 $13.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Manifested
Light-up Coil Lighter Wheel - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25771 6 units · NWT · Ships parcel
$40 $6.60 / piece
Sells in ~65 days on resale
You pay$6.60a piece
Resells~$40median · new with tags

6.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
Sugar Skull Metal Flip Top Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 26548 12 units · NWT · Ships parcel
$63 $5.28 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$5.28a piece
Resells~$20median · new with tags

3.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
Metal Flip Top Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25281 12 units · NWT · Ships parcel
$63 $5.28 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$5.28a piece
Resells~$20median · new with tags

3.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
Metal Flip Top Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25279 12 units · NWT · Ships parcel
$55 $4.62 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$4.62a piece
Resells~$20median · new with tags

4.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Manifested
Metal Flip Top Pipe Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 23983 12 units · NWT · Ships parcel
$55 $4.62 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$4.62a piece
Resells~$20median · new with tags

4.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Manifested
Cigarette Saver Tube - 24 Pieces Per Retail Ready Display 41527 24 units · NWT · Ships parcel
$32 $1.32 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Cigarette Saver Pen - 12 Pieces Per Retail Ready Display 22237 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Neoprene Vape Case Keychain - 12 Pieces Per Retail Ready Display 24734 12 units · NWT · Ships parcel
$32 $2.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
100s Cigarette Storage Case With Magnetic Lighter Case - 8 Pieces Per Retail Ready Display 25481 8 units · NWT · Ships parcel
$69 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Metallic XXL Skull Torch Lighter - 9 Pieces Per Retail Ready Display 41422 9 units · NWT · Ships parcel
$42 $4.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Zinc Torch Stick Lighter - 6 Pieces Per Retail Ready Display 23166 6 units · NWT · Ships parcel
$99 $16.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Glow in The Dark Glass Ashtray - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25135 6 units · NWT · Ships parcel
$32 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Glow in The Dark Glass Ashtray - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25136 6 units · NWT · Ships parcel
$32 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Manifested
Pack and Light Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25120 12 units · NWT · Ships parcel
$48 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Camo Torch Stick Lighter 6 Pieces Per Retail Ready Display 40304 6 units · NWT · Ships parcel
$40 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Rhinestone Torch Stick Bottle Opener Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25140 12 units · NWT · Ships parcel
$63 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Glitter Lighter Case - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25375 12 units · NWT · Ships parcel
$48 $3.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Manifested
Light-Up Glass Ashtray - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25271 6 units · NWT · Ships parcel
$71 $11.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
XXL Torch Lighter With Transparent Handle - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25277 6 units · NWT · Ships parcel
$79 $13.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Assortment
Nicotine Pouch And Storage Canisters - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25747 6 units · Ships parcel
$71 $11.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Cigarette Case with USB Coil Lighter - 8 Pieces Per Retail Ready Display 25633 8 units · NWT · Ships parcel
$53 $6.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
6 photos
Assortment
Nicotine Pouch and Storage Canisters - 10 Pieces Per Retail Ready Display 25689 10 units · Ships parcel
$33 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
XXL Torch Lighter - 3 Pieces Per Pack 6683 3 units · Ships parcel
$46 $15.18 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Thin Tube Utility Lighter - 4 Pieces Per Retail Ready Display 41756 4 units · NWT · Ships parcel
$9 $2.31 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Nicotine Can Pouch - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25833 6 units · NWT · Ships parcel
$51 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Patriotic Gearhead Dual Torch Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25838 12 units · NWT · Ships parcel
$40 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Bling Butt Bucket Ashtray with LED Light - 6 Pieces Per Retail Ready Display 25886 6 units · NWT · Ships parcel
$51 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Manifested
Twist N Torch Pivot XXL Lighter - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25844 12 units · NWT · Ships parcel
$63 $5.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
7 photos
Manifested
Metal Energy Stone Lighter Case - 12 Pieces Per Retail Ready Display 25847 12 units · NWT · Ships parcel
$103 $8.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Smoke Shop Supplies suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Novelty Inc Wholesale
214 lots live
Shop all lots →
DRL Wholesale
3 lots live
Shop all lots →
AJ Globals
2 lots live ★ 3.6 (8)
Shop all lots →
How it works

Buying a smoke shop supplies lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Ships parcel · Smoke Shop Supplies — questions buyers ask

Loads on this page move by parcel rather than on a pallet, which suits buyers without a loading dock, and there are 167 smoke shop listings gathered here. All of them belong to Novelty Inc Wholesale. The cheapest is $2, the dearest $811, and no individual piece inside costs more than $10. Assortment is the only format, so none of the 167 carries an itemised manifest and the seller description does the explaining. Small parcels also make it realistic to run a trial on two or three different lines at once and see what sticks on the counter. The carriage figure is still worked out for your own ZIP and shown against the lot before you buy, with the same number carried into the checkout screen. Every order is protected identically. The payment is held in escrow, five business days from delivery are yours to inspect what turned up, and a disputed line is settled by itself.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a smoke shop supplies lot cost?
Live smoke shop supplies lots on Closo run from $6 to $737 all-in; per unit that is $0.17 to $16.50 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list smoke shop supplies lots?
Novelty Inc Wholesale, DRL Wholesale, AJ Globals carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Where do they ship from?
Georgia, North Carolina carry most smoke shop supplies lots today; freight is quoted for your ZIP on every lot page.
Manifested or assortment?
Both. A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

7 photos
Manifested
Portable Car Heater -12V 200W Fast Heating Defroster – Plugs into Cigarette Lighter – Item #8630 12 units · Ships parcel
$112 $9.29 / piece
View lot