Beauty tools lots from Georgia

Manifested and assortment lots of beauty tools shipping from Georgia — $2 to $52 a lot, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
102
live lots
beauty tools on Closo right now
$2.42
median per unit
all-in, before shipping
Sep 30, 2026
updated
when this set of lots last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

#2018 Annie Soft Grip Brush (12PC) 1 photo
Manifested
#2018 Annie Soft Grip Brush (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$20 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
#CH302 Eden Black Disposable Shaver (12Pk) 1 photo
Manifested
#CH302 Eden Black Disposable Shaver (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$23 $1.94 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#Ch304 Eden White Disposable Shaver (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$22 $1.86 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#CL80AP Eden Large Plastic Hair Brush / Assort (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$7 $0.55 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
AB 5 In 1 Edge Perfection #ABR0366 - Multiple Colors (12PC) — #ABR0366BK - Black 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $0.98 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#CL80B Eden Large Plastic Hair Brush / Black (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$7 $0.55 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#CL80CM Eden Clear Large Plastic Hair Brush / Assort (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$7 $0.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#PS1825 Eden 2-Hole Pencil Sharpener 96Pc (Jar) 96 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$30 $0.31 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#Ts07J Eden Stainless Slant Tweezer 72Pc (Jar) 72 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$26 $0.36 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#Ts09J Eden Stainless Point Tweezer 72Pc (Jar) 72 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$26 $0.36 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#KEC01 Kiss Eyelash Curler (3PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $3.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#SCI01 Kiss Mustache Scissors & Comb (3PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $3.13 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#TWZ01 Kiss Premium Precision Tweezer Slant Tip (3PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$13 $4.18 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#TWZ02 Kiss Slant Tip Tweezer (3PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $3.13 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#TWZ03 Kiss Point Tip Tweezer (3PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$13 $4.18 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#TWZ05 Kiss Slant Tip Tweezer (3PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$5 $1.62 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
#5122 Almine Eyebrow Razor Asst Colors Jar (72PC) 72 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$32 $0.44 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
#5131 Annie Eyebrow Shaper Assort Color Display (36PC) 36 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$24 $0.67 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#GAB01 GABRIELLA EYEBROW RAZOR 3PC (10PK) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$17 $1.67 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#GAB02 GABRIELLA EYEBROW RAZOR - FOLD 3PC (10PK) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$22 $2.18 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
#GAB03 Gabriella Eyebrow Razor Asst Colors Jar (72PC) 72 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$34 $0.48 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
#Gtin01 Gabriella Eyebrow Razor (3Dz) 36 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $0.49 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2150 Annie Plastic Tease Brush (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $1.02 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2161 Annie Medium Club Boar Bristle Brush Light Brown (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.52 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2162 Annie Medium Military Boar Bristle Brush (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$14 $2.32 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2209 Annie Paddle Brush Small Silver (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$16 $2.70 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2210 Annie Deluxe Paddle Brush Large Silver (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$23 $3.89 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2231 Annie Salon Paddle Cushion Brush Jumbo (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$20 $3.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2232 Annie Salon Styling Brush Nylon Bristles Silver (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$17 $2.77 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2238 Annie Salon Plastic Curling Brush 1 3/4" (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$16 $2.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2252 Annie Salon Rubber Cushion Brush Red (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$20 $3.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2253 Annie Salon Paddle Brush Red (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$23 $3.89 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2920 Annie Shampoo Brush (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.21 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2050 Annie Large Rubber Cushion Brush (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$20 $1.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2051 Annie Small Rubber Cushion Brush (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.28 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2092 Annie Two Way Wooden Brush Soft & Hard (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $3.07 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2113 Annie Soft Mini Soft Wave Boar Bristle Brush with Comb 4.8" (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$14 $2.32 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2119 Annie Soft Wood Wave Boar Bristle Brush With Comb 8.5" (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$17 $2.77 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2120 Annie Soft Wood Club Boar Bristle Brush With Comb 7" (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$17 $2.78 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
#2014 Annie Large Banana Brush (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.51 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2068 Annie Two Way Military Boar Bristle Brush Soft & Hard (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$17 $2.78 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2071 Annie Two Way Wave Boar Bristle Brush Soft & Hard (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$21 $3.47 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2080 Annie Soft Wave Brush 100% Pure Boar Bristles Dark Brown (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.52 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2081 Annie Soft Club Brush 100% Pure Boar Bristles Dark Brown (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2090 Annie Hard Wooden Boar Bristle Brush (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.52 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
#2060 Annie Hard Wave Boar & Nylon Bristle Brush Light Brown (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.52 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
#2061 Annie Hard Club Boar & Nylon Bristle Brush (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2013 Annie Small Banana Brush (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $2.03 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Cosmetics & Beauty suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Young's GA
102 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a beauty tools lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Beauty tools lots from Georgia — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 102 live beauty tools lots shipping from Georgia. Prices run from $2 to $52 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.31 to $4.18 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 102 live beauty tools lots shipping from Georgia, the median asking price is $2.42 per unit. Updated Sep 30, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a beauty tools lot cost?
Live beauty tools lots on Closo run from $2 to $52 all-in; per unit that is $0.31 to $4.18 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list beauty tools lots?
Young's GA carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
Both. A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment
#CL80AP Eden Large Plastic Hair Brush / Assort (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$7 $0.55 / piece
View lot