Tools & Hardware case packs from Georgia

Manifested and assortment case packs of tools & hardware shipping from Georgia — $2 to $52 a case pack, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
326
live case packs
tools & hardware on Closo right now
$1.68
median per unit
all-in, before shipping
Sep 30, 2026
updated
when this set of case packs last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

#30309 Beader (12PC) 1 photo
Manifested
#30309 Beader (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$6 $0.52 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
#191 Self Warming Cholesterol Cap / Silver (12PC) 1 photo
Manifested
#191 Self Warming Cholesterol Cap / Silver (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.91 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#192 Large Frosting Tipping Cap / Clear (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $1.01 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#2914 Annie Tinting Dye Brush Large (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#GS28AB/10051 Sewing Kit (12PK) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $1.02 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#19022 Eden Pump Spray Bottle 2Oz (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#19108 Eden Spray Bottle 8Oz (6Pc) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $1.36 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#30013 Eden Dye Brush (12Pc) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.81 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
RED by Kiss Short Universal Hair Dryer Nozzle #UPIK01 (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.45 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
RED by Kiss Long Universal Hair Dryer Nozzle #UPIK02 (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$25 $4.09 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#5458 Annie Ear Protectors 2Pc Black (12Pk) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.84 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3542 Annie 30Pc Processing Caps Clear X-Large (12PC) 30 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$30 $1.01 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3550 Annie Ms. Remi Frosting-Tipping Cap Plastic Needle (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3552 Annie 10Pc Processing Caps Clear X-Large (12PC) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.45 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Annie Clear Vinyl Gloves 6Pc (S-XL) (12Pk) — #3837 LARGE 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $1.58 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$1.58a piece
Resells~$18median · new with tags

11.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#5410 Annie Dye/Tinting Bowl (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.91 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#4701 Annie Ozen Series 8 Oz Mini Spray Bottle (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.28 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#4702 Annie Ozen Series 9 Oz. Small Spray Bottle Assort Color (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$17 $1.39 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#4703 Annie Ozen Series Series 10 Oz. Round Spray Bottle Assort Color (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $1.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#4704 Annie Ozen Series Series 10 Oz. Shell Spray Bottle Assort Color (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $1.84 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#19024 Eden Pump Spray Bottle 4Oz (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.77 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Annie Lightly Powdered Latex Gloves 10Pc (S-Xl) (12Pk) — #3818 X-LARGE 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $1.58 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$1.58a piece
Resells~$18median · new with tags

11.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Latex Gloves 10Pc (S-Xl) (12Pk) — #3845 SMALL 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$33 $2.77 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$2.77a piece
Resells~$18median · new with tags

6.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Clear Vinyl Gloves 6Pc (S-XL) (12Pk) — #3835 SMALL 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $1.58 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$1.58a piece
Resells~$18median · new with tags

11.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#3917 Annie Comb-Out Cape Tie-String Black (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$3 $2.76 / piece
Sells in ~91 days on resale
You pay$2.76a piece
Resells~$21median · new with tags

7.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#50116/GSPM125 Gabriella Safety Pins 4 Sizes - 125PC (12PK) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.74 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3103 Annie 40Pc Jumbo Pins 2 3/4" (12PC) 40 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $0.31 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3112 Annie 100Pc Black Hair Pins 1 3/4" Micro-ball Tipped (12PC) 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $0.12 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Annie Lightly Powdered Latex Gloves 100Pc (S-Xl) — #3811 MEDIUM 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.09 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$0.09a piece
Resells~$18median · new with tags

200.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Lightly Powdered Latex Gloves 10Pc (S-Xl) (12Pk) — #3817 LARGE 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $1.49 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$1.49a piece
Resells~$18median · new with tags

12.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Lightly Powdered Latex Gloves 10Pc (S-Xl) (12Pk) — #3816 MEDIUM 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $1.49 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$1.49a piece
Resells~$18median · new with tags

12.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Latex Gloves 10Pc (S-Xl) (12Pk) — #3848 X-LARGE 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$33 $2.77 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$2.77a piece
Resells~$18median · new with tags

6.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Clear Vinyl Gloves 6Pc (S-XL) (12Pk) — #3838 X-LARGE 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $1.58 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$1.58a piece
Resells~$18median · new with tags

11.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#3337 Annie 80Pc Bob Pins Black 2" (12PC) 80 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.14 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3339 Annie 120Pc Bob Pins Black 2" (12PC) 120 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $0.12 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#3102 Annie 50Pc Assort Pins 2" And 2 3/4" (12PC) 50 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.22 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Annie Lightly Powdered Latex Gloves 10Pc (S-Xl) (12Pk) — #3815 SMALL 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $1.49 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$1.49a piece
Resells~$18median · new with tags

12.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Black Vinyl Gloves 50PC (S-XL) — #3853 / #3729 X-LARGE 50 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.20 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$0.20a piece
Resells~$18median · new with tags

90.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Black Vinyl Gloves 50PC (S-XL) — #3852 / #3728 LARGE 50 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.20 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$0.20a piece
Resells~$18median · new with tags

90.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Black Vinyl Gloves 50PC (S-XL) — #3850 / #3726 SMALL 50 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$10 $0.20 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$0.20a piece
Resells~$18median · new with tags

90.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#3903 Annie Cutting Cape Velcro Closure Black (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$7 $7.33 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3312 Annie 110Pc Hair Pins Black 1 3/4" (12PC) 110 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $0.11 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3314 Annie 75Pc Hair Pins 1 3/4" & 2 1/2" Black (12PC) 75 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $0.16 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3316 Annie 60Pc Hair Pins Black 2 1/2" (12PC) 60 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $0.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3317 Annie 100Pc Hair Pins 2 1/2" And 2" & 1 3/4" Black (12PC) 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $0.12 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Unmanifested
Vapon Lace FX Tape, A Curve 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$5

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Latex Gloves 10Pc (S-Xl) (12Pk) — #3846 MEDIUM 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$33 $2.77 / piece
Sells in ~63 days on resale
You pay$2.77a piece
Resells~$18median · new with tags

6.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
#3910 Annie Shampoo And Cutting Cape Assort (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$4 $3.69 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Tools & Hardware suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Young's GA
326 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a tools & hardware case pack on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Tools & Hardware case packs from Georgia — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 326 live tools & hardware case packs shipping from Georgia. Prices run from $2 to $52 a case pack, all-in before shipping. Per unit that is $0.09 to $7.33 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 326 live tools & hardware case packs shipping from Georgia, the median asking price is $1.68 per unit. Updated Sep 30, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a tools & hardware case pack cost?
Live tools & hardware case packs on Closo run from $2 to $52 all-in; per unit that is $0.09 to $7.33 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list tools & hardware case packs?
Young's GA carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
Both. A manifested case pack lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Manifested
#2914 Annie Tinting Dye Brush Large (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.75 / piece
View lot