Tools & Hardware case packs from Georgia

Manifested and assortment case packs of tools & hardware shipping from Georgia — $2 to $52 a case pack, freight quoted to your ZIP.

Cosmetics & Beauty General Merchandise Women's Clothing Mixed Apparel Shirts & Tops Men's Clothing
324
live case packs
tools & hardware on Closo right now
$1.68
median per unit
all-in, before shipping
Oct 4, 2026
updated
when this set of case packs last changed
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

#3910 Annie Shampoo And Cutting Cape Assort (PC) 1 photo
Assortment
#3910 Annie Shampoo And Cutting Cape Assort (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$4 $3.69 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
#3322 Annie 100Pc Hair Pins Black 1 3/4" (12PC) 1 photo
Manifested
#3322 Annie 100Pc Hair Pins Black 1 3/4" (12PC) 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$17 $0.17 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3137 Annie 100Pc Jumbo Pins Black 2 3/4" (12PC) 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$31 $0.31 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
#3152 Annie 300Pc Rubber Bands Black Assort (12PC) 300 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.03 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Latex Gloves 100Pc (S-Xl) — #3840 SMALL 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$14 $0.14 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay$0.14a piece
Resells~$18median · new with tags

128.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#3915 Annie Styling Cape Black (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $9.45 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3135 Annie 300Pc Hair Pins 1 3/4" Black (12PC) 300 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$31 $0.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#St301 Dorco Double Edge Blades 10Pc (10Pk) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$12 $1.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3919 Annie Comb-Out Cape Black Velcro (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$4 $4.18 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3920 Annie Comb-Out Cape Burgundy Velcro (PC) 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$4 $4.18 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Annie Lightly Powdered Latex Gloves 100Pc (S-Xl) — #3812 LARGE 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.09 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay$0.09a piece
Resells~$18median · new with tags

200.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Lightly Powdered Latex Gloves 100Pc (S-Xl) — #3813 X-LARGE 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$9 $0.09 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay$0.09a piece
Resells~$18median · new with tags

200.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
Annie Powder Free Latex Gloves 100Pc (S-Xl) — #3843 X-LARGE 100 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$14 $0.14 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay$0.14a piece
Resells~$18median · new with tags

128.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#1284 Annie Flex Grip Rollers 11/16" Diameter 10" Long 6Pc Gray (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$24 $3.92 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#5105 Annie Hair Trimmer (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$19 $1.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
Annie Straightening Combs (PC) — 5508 - FINE TEETH 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $10.87 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$10.87a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Manifested
Annie Straightening Combs (PC) — 5506 - FINE TEETH W/ COPPER PLATES 1 unit · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $10.87 / piece
Sells in ~52 days on resale
You pay$10.87a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#1198 Annie Soft Twist Rollers 7" Long 6Pc Lavender (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $2.97 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1199 Annie Soft Twist Rollers 7" Long 6Pc Green (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $2.97 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1200 Annie Soft Twist Rollers 7"Long 6Pc Yellow (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $2.97 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#3198 Annie Metal Roller Pin 3" 12Pc Amber (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$23 $1.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1352 Annie Magnetic Rollers 3/4" 12Pc Orange (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$22 $1.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1353 Annie Magnetic Rollers 7/8" 12Pc Yellow (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$22 $1.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1354 Annie Magnetic Rollers 1" 12PC Beige (12PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$22 $1.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1244 Annie Small Silky Satin Rollers 12Pc Black (6PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1246 Annie Pillow Satin Rollers 10Pc Black (6PC) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$27 $2.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1234 Annie Small Snap-On Magnetic Rollers 14Pc Black (6PC) 14 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.78 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1240 Annie Jumbo Silky Satin Rollers 6Pc Black (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1241 Annie X-Large Silky Satin Rollers 6Pc Black (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $2.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1242 Annie Large Silky Satin Rollers 8Pc Black (6PC) 8 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.86 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1243 Annie Medium Silky Satin Rollers 10Pc Black (6PC) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$15 $1.49 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1224 Annie Small Snap-On Magnetic Rollers 14Pc Blue (6PC) 14 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.78 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1230 Annie Jumbo Snap-On Magnetic Rollers 6Pc Black (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $1.81 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1231 Annie X-Large Snap-On Magnetic Rollers 8Pc Black (6PC) 8 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $1.36 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1232 Annie Large Snap-On Magnetic Rollers 10Pc Black (6PC) 10 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $1.09 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1233 Annie Medium Snap-On Magnetic Rollers 12Pc Black (6PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1219 Annie X-Jumbo Snap-On Magnetic Rollers 6Pc Purple (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $1.81 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1221 Annie X-Large Snap-On Magnetic Rollers 8Pc Pink (6PC) 8 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $1.36 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1223 Annie Medium Snap-On Magnetic Rollers 12Pc Yellow (6PC) 12 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$11 $0.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1215 Annie Soft Twist Rollers 10" Long 4Pc Dark Green (6PC) 4 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$24 $5.95 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1216 Annie Soft Twist Rollers 10" Long 3Pc Plum (6PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$24 $7.93 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1217 Annie Soft Twist Rollers 10" Long 3Pc Blue (6PC) 3 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$24 $7.93 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1208 Annie Soft Twist Rollers 10" 6Pc Orange (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$21 $3.47 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1209 Annie Soft Twist Rollers 10" Long 6Pc Gray (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$21 $3.47 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1210 Annie Soft Twist Rollers 10" Long 5Pc Purple (6PC) 5 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$21 $4.16 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1202 Annie Soft Twist Rollers 7" Long 6Pc Blue (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $2.97 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1204 Annie Soft Twist Rollers 7" Long 6Pc Gray (6PC) 6 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $2.97 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#1205 Annie Soft Twist Rollers 7" Long 5Pc Purple (6PC) 5 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$18 $3.57 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Tools & Hardware suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Young's GA
324 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a tools & hardware case pack on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Tools & Hardware case packs from Georgia — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 324 live tools & hardware case packs shipping from Georgia. Prices run from $2 to $52 a case pack, all-in before shipping. Per unit that is $0.03 to $10.87 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery. Across 324 live tools & hardware case packs shipping from Georgia, the median asking price is $1.68 per unit. Updated Oct 4, 2026.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a tools & hardware case pack cost?
Live tools & hardware case packs on Closo run from $2 to $52 all-in; per unit that is $0.03 to $10.87 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list tools & hardware case packs?
Young's GA carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
Both. A manifested case pack lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment
#3152 Annie 300Pc Rubber Bands Black Assort (12PC) 300 units · 10+ boxes available · NWT · Ships parcel
$8 $0.03 / piece
View lot