Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (018 YELLOW) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $3.72 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
1 1 photo
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (017 HOT PINK) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (015 CORAL) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (014 ORANGE) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (013 RED) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (012 MULBERRY) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (011 GRAPE) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (009 SHAMROCK) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $3.72 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (008 LIME) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (007 AQUA) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $3.72 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (006 ROYAL BLUE) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (005 PURPLE) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (004 BROWN) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (003 GRAY) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $3.72 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (002 WHITE) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (001 BLACK) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 018, Quartz (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 017, Eureka (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 016, Low Key (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 015, Holy Moly (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 014, TFTI (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 013, Just Right (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 012, Checkmate (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 011, Bang! (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 010, Extra (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 009, Shook (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 008, A Vibe (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 007, OMG (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 006, Fantasy (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 005, Muse (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 004, Showtime (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 003, Literally (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 002, Stay Golden (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
MOIRA - STARSHOW SHADOW POT — 001, Glacé (3PCS)
24 units · Ships parcel
Near you
$104
$4.34 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $4.34 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
MOIRA - EYE CATCHING DIP LINER COLLECTION — (016 BABY PINK) 3PC
27 units · Ships parcel
Near you
$100
$3.72 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay $3.72 a piece
Resells ~$12 median · any condition
View lot
Assortment
New
Coin Lot 10 Pieces Mixed Currency Lirot Agorot Sheqalim Prutah Vintage
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Coin Lot Yugoslavia & Czechoslovakia 8 Pieces 1960s-70s Glue Residue
8 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Celebrity Photo Lot Hollywood Press Publicity Photos 11 Pieces 8x10
11 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage USSR CCCP Soviet Union Coin Lot 9 Pieces 1-10 Kopeks 1967-1974
9 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.22 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — Pussy Cat: W
36 units · Ships parcel
Near you
$93
$2.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — Black Pussy: W
36 units · Ships parcel
Near you
$93
$2.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — Electric Pussy: W
36 units · Ships parcel
Near you
$93
$2.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — Pussy Power: W
36 units · Ships parcel
Near you
$93
$2.58 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — Velvet Pussy: W
36 units · Ships parcel
Near you
$93
$2.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — Morning Wood: M
36 units · Ships parcel
Near you
$93
$2.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — Cloud: W
36 units · Ships parcel
Near you
$93
$2.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — Hot Cakes
36 units · Ships parcel
Near you
$93
$2.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
A.Kims Roll On Body Oil (6PC) *New Scents* — City of Star: W
36 units · Ships parcel
Near you
$93
$2.58 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About this category
About wholesale general merchandise on Closo
Asking prices on this shelf run from $1 to $121,000 a lot. The lots come from 78 vetted U.S. suppliers, so the shelf refills from more than one warehouse. 516 of them are pallets or truckloads; the other 4,614 ship as case packs or boxes.
Read more Show less
Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale general merchandise lots — electronics, home and kitchen, toys, health and household goods and other non-apparel inventory in pallets, case packs and boxes from vetted U.S. liquidators. Lots are sourced from retailer overstock, shelf pulls and customer returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value and condition grade, with Closo's resale comps where a line can be matched. Freight is quoted to your ZIP on the lot page, smaller boxes ship parcel, and every order carries Closo buyer protection. New categories appear here first as suppliers bring them — browse the live lots below.
On every lot here
What is inside, line by line Manifest or assortment notes and unit count.
Resale comps for the brands What the pieces sell for now on resale.
Freight quoted to your ZIP Parcel or pallet, priced before you pay.
Closo buyer protection Every order here is covered.
FAQ
General Merchandise lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot from this shelf.
What categories fall under general merchandise? Anything outside apparel, footwear and fashion accessories: consumer electronics, home and kitchen, toys and games, health, household and grocery, sporting goods.
Are electronics lots tested? Only when the supplier says so. The condition grade and manifest notes state whether units are new, tested-working or untested returns.
Do these lots unpack into the crosslister? Yes — purchased lots unpack into ready drafts; each line's own category decides the marketplace category at unpack.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free