Wholesale grocery & household pallets

611 live grocery and household lots priced against real resale data, with freight quoted to your ZIP and buyer protection on every order. Updated .

Household & Cleaning Pet Beverages Food & Snacks Baby Health Mystery Boxes
Filters 2
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Also matching “dimension”

Prime Electrolyte Drink Mix Ice Pop And Meta Moon 6 Sticks Per Box (70 Pcs Lot) 2 photos
Assortment
Prime Electrolyte Drink Mix Ice Pop And Meta Moon 6 Sticks Per Box (70 Pcs Lot) 70 units · Ships parcel
$193 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Pet Food Treats Mixed Different Sizes (85 Pcs Lot) 5 photos
Assortment
Pet Food Treats Mixed Different Sizes (85 Pcs Lot) 85 units · Ships parcel
$374 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
Greenies Dog Original Dental Treats Mix Different Sizes (100 Pcs Lot) 100 units · Ships parcel
$440 $4.40 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
BARK Yankee Doodle Dogs Star-Spangled Squeaks Dog Toy 8" XS-S Dogs w/3 Squeakers (50 Pcs Lot) 50 units · Ships parcel
$165 $3.30 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
Terro Ant Killer II 1 Oz. Ready To Use Gel Ant Killer (120 Pcs Lot) 120 units · Ships parcel
$264 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Home Smart Ultra Soft Tissues Pocket Pack 8 Pack, (288 Pcs Lot) 288 units · Ships parcel or freight from NC
$317 $1.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Smarthome Home Smart Wrapped Plastic Straws (225 Pcs Lot) 225 units · Ships parcel
$248 $1.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Manifested
Home Smart HS-01603, Wooden Toothpicks, 200 Per Jar, 600 Total (65 Pcs Lot) 65 units · Ships parcel
$108 $1.66 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Sweet Smiles Starlight Mints Hard Candy, 8 oz Bag (140 Pcs Lot) 140 units · Ships parcel or freight from NC
$154 $1.10 / piece
Sells in ~48 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$35median · new with tags

31.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
Rocco & Roxie No Chew - Extreme Bitter Spray For Pets 8 oz (65 Pcs Lot) 65 units · Ships parcel
$251 $3.86 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Rocco & Roxie No Chew - Litter Box Odor Eliminator Deodorizing Additive 12 oz (60 Pcs Lot) 60 units · Ships parcel or freight from NC
$231 $3.85 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Fire Hydrant Red/Black Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 100 units · NWT · Ships parcel
$358 $3.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Tossed Bones on Royal Bandana – 22×22 Inch 108 units · NWT · Ships parcel
$376 $3.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Tossed Bones Red Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 100 units · NWT · Ships parcel
$358 $3.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Tossed Bones Royal Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 100 units · NWT · Ships parcel
$385 $3.85 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 600Pcs, Gold 600 units · Ships parcel
$289 $0.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Navy Blue 108 units · Ships parcel
$238 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Burgudny 108 units · NWT · Ships parcel
$134 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Light Yellow 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 600Pcs, Lilac 600 units · NWT · Ships parcel
$303 $0.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Gold 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 12Pcs, Brown 108 units · NWT · Ships parcel
$68 $0.63 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Brown 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 1Pc, Light Yellow 100 units · Ships parcel
$275 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, White 108 units · NWT · Ships parcel
$134 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 1Pc, Khaki 100 units · NWT · Ships parcel
$248 $2.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Khaki 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Black 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Yellow 100 units · NWT · Ships parcel
$187 $1.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 22X 30X 22, 1Pc, Lilac 100 units · NWT · Ships parcel
$123 $1.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 22X 30X 22, 1Pc, Gold 100 units · NWT · Ships parcel
$123 $1.23 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 600Pcs, Natural 600 units · NWT · Ships parcel
$950 $1.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Yellow 108 units · NWT · Ships parcel
$134 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Natural 100 units · NWT · Ships parcel
$187 $1.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
8 photos
Manifested
HAVASU Ashwaganda Root and Artichoke Leaf Extract Nutritional Supplement 90 ct. Best By: 01/24 100 units · Ships parcel
$550 $5.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
CVS FOOD (107 PCS/PLT) 107 units · Ships parcel or freight from NC
$95 $0.89 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Unmanifested
Cat Cage lot · 10 case pack pallet Ships parcel or freight from NC
$605

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Unmanifested
TJX Home & More Returns & Shelf Pulls Pallet · unmanifested Ships parcel or freight from NC
$440

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
BeKoool Temple Roll-On Migraine Relief Cooling Gel · 325 units · closeout 325 units · Ships parcel
$536 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Rectal Syringe For Gentle Cleansing · 168 units · 8 fl oz 168 units · Ships parcel
$277 $1.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
Arm & Hammer Health IQ Cat Litter Additive · 80 units · 6.5 oz each 80 units · Ships parcel
$220 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Kinder's Roasted Turkey Bone Broth Gravy · 670 packs · ready-to-use 670 units · Ships parcel or freight from NC
$1,474 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
Rid-X Holding Tank Deodorizer Liquid lot · 600 units 600 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
$1,650 $2.75 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$2.75a piece
Resells~$20median · new with tags

7.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment
Home Smart Aluminum Foil 25 Sq Ft 12 In X 25 Ft (264 Pcs Lot) 264 units · Ships parcel or freight from NC
$726 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
Haven + Key Bubble Candle lot · 80 units · unscented 80 units · Ships parcel or freight from NC
$176 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
70% Dark Chocolate Assorted Mix · 200 pcs · regenerative organic 200 units · Ships parcel
$440 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
4 photos
Assortment
Home Smart Dome Food Cover lot · 225 units · BPA Free 225 units · Ships parcel
$248 $1.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
Celebrations Red 6Pk Stocking Cat Toy (89 Pcs Lot) 89 units · Ships parcel
$244 $2.74 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
48 of 50 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale grocery & household on Closo

Asking prices on this shelf run from $1 to $40,691 a lot. 20 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. The mix is 37 pallet-and-truckload deals against 574 case packs and boxes.

Read moreShow less

Each one states its manifest or assortment notes, its declared unit count and retail value, and the resale comps Closo pulls from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale grocery and household lots — packaged food and snacks, beverages, cleaning and paper products, health and household staples in case packs and pallets from vetted U.S. distributors and liquidators. Lots are distributor stock, short-dated or overstock; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value where stated and, for food, the dating the supplier provides. Pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, case lots ship parcel, and every order carries Closo buyer protection. See the live grocery and household lots below.

FAQ

Grocery & Household lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

Are food lots in date?

The supplier states best-by dating on the lot; short-dated lots say so. Nothing is implied beyond what the listing shows.

Are grocery lots shipped cold?

Only shelf-stable goods are listed here; suppliers do not ship chilled or frozen through the marketplace.

Can I resell grocery lots online?

Rules vary by marketplace and product (food, supplements); check the channel's policy before buying.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.