Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
5 5 photos
Manifested
2907BA Personalized Bedroom Wine Cabinet Study Small Ornament Creative Gifts — Straw hat-four not small monks [four sets]]
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,865
$18.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
5 5 photos
Manifested
2907BA Personalized Bedroom Wine Cabinet Study Small Ornament Creative Gifts — (Small size) Straw Hat-Four Not Small Monks [Four-Piece Set]]
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,865
$18.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2907BA Personalized Bedroom Wine Cabinet Study Small Ornament Creative Gifts — Straw hat-not moving
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,535
$15.35 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Not Just A Patch CGM Sensor Patches Size S (20 Pack) for Libre and Medtronic (170 Pcs Lot)
170 units · Ships parcel
Near you
$748
$4.40 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Not Your Mother's Blonde Moment Purple Treatment Shampoo · 62 units · 8 oz
62 units · Ships parcel
Near you
$239
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Not Just a Patch Dexcom G6 Cgm Adhesive Patches Size Medium - 20 CT (170 Pcs Lot)
170 units · Ships parcel
Near you
$561
$3.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Not Your Mother'S Kids' Daily Care 2-In-1 Shampoo and Conditioner, Red Apple 8FL (64 Pcs Lot)
64 units · Ships parcel
Near you
$211
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Cosmetic DWI Mix - Wholesale (250 Pcs Lot)
250 units · Ships parcel
Near you
$344
$1.38 / piece
Sells in ~108 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$18 weighted median · new with tags
View lot
Manifested
Fidget Peas Popping Keychains For Bags Wholesale
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$118
$1.09 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Cowboy Designed Denim Caps- Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$560
$5.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
TX Lone Star State Denim Caps- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$533
$4.94 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Small Clear Drawstring Backpack In Bulk- Assorted- Sold By Case Of 100 Pcs
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$373
$3.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Plush Poodle Hand Bag In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$984
$9.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Witch's Brew 40 oz NewGen Tumbler
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$4,949
$49.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Bulk Transparent Backpack For Girls - Assorted
120 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$30,359
$252.99 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Solid Soft Sole Slippers - Cozy Comfort for Your Feet — sold by Piece
100 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$2,386
$23.86 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
LIGHT-UP MAGNETIC WHEEL 10.25" - EACH IN COLOR BOX
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$550
$5.50 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Manifested
Solid Crisscross Faux Fur Soft Indoor Floor Slippers ,Pink
102 units · NWT · Ships parcel or freight from NC
Near you
$1,457
$14.29 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
LIGHT-UP SPIN TOP
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$138
$1.38 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
HAPPY NEW YEAR TOP HAT
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$275
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wholesale Little Boys Wild Animal Bucket Hats - Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$403
$3.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Knit Beanie With Reflective Stripes In Bulk- Assorted
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,234
$8.57 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Sequin Bucket Hats In Bulk
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$580
$5.69 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Poop Emoji Beanie Hat In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$581
$5.38 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale Biker Bandana Lady Cap / Hat (Sold by the piece)
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$207
$2.07 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale Crazy Adult Size Funny Helicopter Propeller Baseball Hat
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$616
$6.04 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale Aesthetic Patriotic Biker Brothers Shield Bonded Baseball Hat (Sold by the piece)
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$248
$2.48 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale Aesthetic Patriotic Heritage History Honor Baseball Hat (Sold by the piece)
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$322
$3.22 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Air Valve Cap Universal Accessories — blue
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,539
$15.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Air Valve Cap Universal Accessories — silver
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,539
$15.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale CLOWN BANDANA Crazy Art Cap (Sold by the piece)
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$165
$1.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Air Valve Cap Universal Accessories — black
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,539
$15.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Beanie Aura Pom Blank For Winter In Bulk
144 units · NWT · Ships parcel
Near you
$863
$6.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Wholesale Hawaiian Beach Bucket Halloween Comber Hats (Sold by the dozen)
108 units · Ships parcel
Near you
$178
$1.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Air Valve Cap Universal Accessories — Gray
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,539
$15.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Air Valve Cap Universal Accessories — red
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,539
$15.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Air Valve Cap Universal Accessories — gold
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,539
$15.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Dreamcatcher Casual Caps- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$474
$4.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale PRINCESS FAIRY HATS (Sold by the piece) — PINK
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$6.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale PRINCESS FAIRY HATS (Sold by the piece) — BLUE
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$6.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Wholesale PRINCESS FAIRY HATS (Sold by the piece) — PURPLE
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$660
$6.60 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Light-Up Crown Headband kids Toys In Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$236
$2.19 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
USA Eagle Casual Camouflage Caps
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$448
$4.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
LARGE WHITE SAILOR HAT
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$275
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New Style Halloween Pumpkin Lamp LED Luminous Decoration Pumpkin Lamp Bar Secret Room Halloween Decoration Props — Witch Hat Pumpkin
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,649
$16.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
LIGHT-UP PLASTIC POLKA-DOT BOW HEADBAND
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$275
$2.75 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
1707BA Halloween Decoration Lights Pumpkin Spider Bat LED Sucker Lamp For Halloween Party Decoration Light Up Halloween Window Lights — Hat
100 units · Ships parcel
Near you
$2,085
$20.85 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
2808GP 3 Modes Dog Luminous Charge Collar Led Usb Cat Dogs Collars Detachable Night Led Glow Dog Loss Prevention Collar Pet Accessories — Blue
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,755
$17.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free