Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “new with tags”
4 4 photos
Assortment
In demand
Lot of 12 NWT Name Brand Women's Shoes Liquidation Reseller Bundle
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$66
$5.50 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$40 weighted median · new with tags
View lot
8 8 photos
Assortment
New
Tahari and More | Assorted Women's Apparel | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA-626
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$103
$4.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Tahari and More | Assorted Women's Apparel | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA-624
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$103
$4.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Tahari and More | Assorted Women's Apparel | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA-625
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$103
$4.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
QVC | Assorted Women's Apparel | NWT | 635 Pieces | Pallet #PA-784
635 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$1,746
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Tahari and More | Assorted Women's Apparel | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA-621
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$103
$4.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Tahari and More | Assorted Women's Apparel | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA-619
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$103
$4.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Tahari and More | Assorted Women's Apparel | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA-620
25 units · NWT · Ships parcel
Near you
$103
$4.13 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
QVC | Assorted Women's Apparel | NWT | 1050 Pieces | Pallet #PA-798
1,050 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$2,888
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
QVC | Assorted Women's Apparel | NWT | 600 Pieces | Pallet #PA-799
600 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$1,650
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
QVC | Assorted Women's Apparel | NWT | 435 Pieces | Pallet #PA-802
435 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$1,196
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
QVC | Assorted Women's Apparel | NWT | 740 Pieces | Pallet #PA-797
740 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$2,035
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
QVC | Assorted Women's Apparel | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-796
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$2,750
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
QVC | Assorted Women's Apparel | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-800
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$2,750
$2.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1200 Pieces | Pallet #PA-650
1,200 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$6,600
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's Accessories | NWT | 48 Pieces | Small Box #SMA-600
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$211
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Echo New York Women's Cover-Ups & Swimwear | Assorted Women's Apparel | NWT | 500 Pieces | Pallet #PA-605
500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$2,750
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Echo New York Women's Cover-Ups & Swimwear | Assorted Women's Apparel | NWT | 751pcs Pieces | Pallet #PA-603
751 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$4,130
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's Accessories | NWT | 48 Pieces | Small Box #SMA-605
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$211
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's & Kid's Accessories | NWT | 48 Pieces | Small Box #SMA-608
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$211
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's Accessories | NWT | 48 Pieces | Small Box #SMA-604
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$211
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR Sport Goggles | Assorted Men's & Women's Accessories | NWT | 48 Pieces | Small Box #SMA-606
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$211
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR Sport Goggles | Assorted Men's, Women's Accessories | NWT | 48 Pieces | Small Box #SMA-603
48 units · NWT · Ships parcel
Near you
$211
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORTING GOGGLES | Assorted Men's, Women's & Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-585
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR Sport Goggles | Assorted Men's, Women's & Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-583
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT SPORTING GOODS ACCESORIES | Assorted Men's, Women's Accessories | NWT | 138 Pieces | Pallet #PA-657
138 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$759
$5.50 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT | Assorted Men's, Women's & Kid's Accessories | NWT | 570 Pieces | Pallet #PA-588
570 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$3,135
$5.50 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's & Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-586
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's & Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-587
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR Sport Goggles | Assorted Men's, Women's, Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-593
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's, Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-596
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's, Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-597
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's, Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-584
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-589
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's & Women's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-588
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT | Assorted Men's, Women's & Kid's Accessories | NWT | 2138 Pieces | Pallet #PA-664
2,138 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$11,759
$5.50 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's, Kid's Accessories | NWT | 100 Pieces | Small Box #SMA-592
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$440
$4.40 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-651
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$5,500
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR Sport | Tankinis | Assorted Women's Apparel | NWT | 1472 Pieces | Pallet #PA-633
1,472 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$8,096
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Echo New York Women's Cover-Ups & Swimwear | Assorted Women's Apparel | NWT | 500 Pieces | Pallet #PA-604
500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$2,750
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT GOGGLES | Assorted Men's, Women's Accessories | NWT | 2808 Pieces | Pallet #PA-663
2,808 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$15,444
$5.50 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-648
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$5,500
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 850 Pieces | Pallet #PA-646
850 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$4,675
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-649
1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$5,500
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1200 Pieces | Pallet #PA-647
1,200 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$6,600
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR Sport | Tankinis | Assorted Women's Apparel | NWT | 1407 Pieces | Pallet #PA-632
1,407 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$7,739
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
TYR SPORT SPORTING GOODS ACCESSORIES | Assorted Men's, Women's & Kid's Apparel | NWT | 668 Pieces | Pallet #PA-525
668 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$3,674
$5.50 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
Echo New York Women's Cover-Ups & Swimwear | Assorted Women's Apparel | NWT | 500 Pieces | Pallet #PA-607
500 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$2,750
$5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free