Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
Also matching “polos”, “shirts”
6 6 photos
Assortment
Luxury Branded Women Shoes
Like new · Ships freight from TX
Near you
$63,740
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
3 3 photos
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$242
$9.66 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $9.66 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts — 10
10 units · Ships parcel
Near you
$105
$10.53 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $10.53 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
In demand
Recycle Brand & Skate Polos 40 pcs
40 units · Ships parcel
Near you
$62
$1.56 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
990-Men’s Polo Shirt (Assorted Colors & Sizes)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Polo Ralph Lauren wholesale mixed-assortments 100pcs.
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,925
$19.25 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts (10 Pieces) — Regular
10 units · Ships parcel
Near you
$167
$16.73 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
AE675-Men’s Polo Shirt (Assorted Colors and Sizes)
276 units · NWT · Ships parcel or freight from KY
Near you
$119
$0.43 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $0.43 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
Tommy Bahama Wholesale Men's long sleeve polos 50pcs.
50 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,238
$24.75 / piece
28 % of retail
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Polo Ralph Lauren Wholesale mixed assortments 100pcs. (international shipping cost included)
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,750
$27.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Recycle Statement + Preppy Pullovers + Graphic Tees & Polos 62 pcs
62 units · Ships parcel
Near you
$39
$0.63 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Mens Modern Polos 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$49
$0.97 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Polo Ralph Lauren wholesale Men's l/s button front shirts 36pcs.
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,544
$42.90 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Recycle Stripe & All Over Print Tees + Mens Polos 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$59
$1.15 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Ralph Lauren 3 Button Polo lot · 50 units · Used
50 units · Ships parcel
Near you
$605
$12.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Recycle Mens Modern Polos 44 pcs
44 units · Ships parcel
Near you
$42
$0.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Lacoste wholesale men's polo shirt assortment 36pcs.
36 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,584
$44.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Psycho Bunny mens s/s Polo assortment 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,848
$77.00 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Women’s 2-Piece Ribbed Polo Crop Top and Midi Skirt Set (MY-567)(Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes)
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$166
$6.90 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $6.90 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
Polo Ralph Lauren Women's sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$605
$60.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Ralph Lauren 3 Button Polo Shirts lot · 100 units · Used
100 units · Ships parcel
Near you
$1,210
$12.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Ralph Lauren 3 Button Polo Shirts lot · 200 units · Used
200 units · Ships parcel or freight from NY
Near you
$2,420
$12.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Ladies Closed Mesh Performance Polo Light Charcoal - 9133409
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$5.50 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
PPC701-Men’s Polo Shirt (Assorted Colors and Sizes)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
9718-Men’s Polo Collared Shirt (Assorted Colors and Sizes)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Pewter / 3XL
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$278
$69.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Pewter / 2XL
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Pewter / XL
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Pewter / L
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Pewter / M
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Pewter / S
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Dark Navy / 3XL
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$278
$69.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Dark Navy / 2XL
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Dark Navy / XL
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Dark Navy / L
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Dark Navy / M
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Dark Navy / S
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Black / 3XL
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$278
$69.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Black / 2XL
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Black / XL
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Black / L
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Black / M
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Carhartt CTC16129 Long Sleeve Performance Polo — Black / S
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
$263
$65.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Duck Head Wholesale men's polo shirts 24pcs.
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$515
$21.45 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Women’s Short Sleeve Polo Midi Dress – Stretchy Ribbed Bodycon Casual Dress (MY564, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes)
12 units · NWT · Ships parcel
Near you
$131
$10.93 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay $10.93 a piece
Resells ~$32 median · new with tags
View lot
Assortment
Recycle Carhartt Polos & Tees 47 pcs
47 units · Ships parcel
Near you
$75
$1.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Ralph Lauren 3 Button Polo Shirts lot · 25 units · Used
25 units · Ships parcel
Near you
$303
$12.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
AE676-Men’s Polo Two Tone Shirt (Assorted Colors and Sizes)
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$115
$5.75 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $5.75 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free