Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
New
Mixed Fashion Earrings Lot Vintage Modern Boho Statement Beaded Dangle 27 Pairs
27 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.02 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
4 4 photos
Assortment
New
Mixed Costume Jewelry Necklace Lot Vintage to Modern Gold Silver Tone 25+ Pcs
30 units · Ships parcel or freight from NE
Near you
$11
$0.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Fashion Bracelet Lot 45 Pcs Costume Bangles Cuffs Beaded Leather Charms
45 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.24 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Modern Mixed Costume Jewelry Lot Gold Silver Tone Necklaces Earrings
35 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.31 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 40+ Bracelets Bangles Cuffs Rhinestone
40 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.69 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry lot · 30 · Good pre-owned
30 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Marc Jacobs Argento color Bracelet 23 pcs in the lot
23 units · Ships parcel
Near you
$380
$16.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Lot 10 Necklaces Pendants Beaded Tassel
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~37 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$33 median · any condition
View lot
Assortment
New
Mixed costume jewelry bracelet lot · 40 units · Good pre-owned condition
40 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.69 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Earrings Lot Hoops Dangles Rhinestone 35 Pairs
35 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.31 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
One lot of Marc Jacobs silicon rubber made bracelets 600 p c s
600 units · Ships parcel
Near you
$1,980
$3.30 / piece
Sells in ~41 days on resale
You pay $3.30 a piece
Resells ~$21 median · any condition
View lot
Assortment
New
Boho Fashion Costume Jewelry Lot 25+ Beaded Tribal Necklaces Yin Yang Owl
30 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Costume Earrings Lot 30 Pairs Silver Gold Tone Hoops Dangles Studs
30 units · Ships parcel
Near you
$27
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
DISTORTED PEOPLE DAD HAT NAVY/RED - 2537
66 units · Ships parcel
Near you
$654
$9.91 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
DISTORTED PEOPLE SNAPBACK HAT ARMY GREEN - 1320
66 units · Ships parcel
Near you
$654
$9.91 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
DISTORTED PEOPLE SNAPBACK HAT BLACK - 2525
66 units · Ships parcel
Near you
$654
$9.91 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$18 median · any condition
View lot
Assortment
New
Vintage Baby & Kids accessories lot · 65 units
65 units · Ships parcel
Near you
$127
$1.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Silver Tone & Black Fashion Necklace Jewelry Lot 10 Pieces Heart Tassel
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Fashion Jewelry Lot 25+ Pairs Earrings Floral Novelty Geometric with Stand
26 units · Ships parcel
Near you
$27
$1.06 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Taxi & Beret Knit Hats accessories lot · 39 units
39 units · Ships parcel
Near you
$51
$1.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
DIAMOND SUPPLY CORDOVA TOILETRY CASE BLACK - D14VCD03
126 units · Ships parcel
Near you
$624
$4.96 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage Mid-Century Costume Jewelry Brooch Lot 9 Rhinestone Enamel Karu Germany
9 units · Ships parcel
Near you
$27
$3.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Jewelry & Accessories Mystery Box · 20-25 pieces · unbranded
25 units · 8 boxes available · NWT · Ships parcel
Near you
$81
$3.22 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Vintage & Modern Bandana Mix of 20
20 units · Ships parcel
Near you
$22
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Natural Straw Hat Stars Band C/P 48 Nicole Marciano
48 units · Ships parcel
Near you
$297
$6.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Fedora Hat 4 Gold Rows Stud Band C/P 48 Nicole Marciano
48 units · Ships parcel
Near you
$149
$3.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Vintage to Modern Costume Jewelry Necklace Lot of 10 Beaded Faux Pearl Statement
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Sells in ~34 days on resale
You pay $1.10 a piece
Resells ~$32 median · used
View lot
Assortment
CRAYOLA CRAYONS BACKPACK MULTI
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$632
$6.20 / piece
Sells in ~47 days on resale
You pay $6.20 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Manifested
Simply Bella Spa Headband And Wristband - Wholesale 12 Sets (STB0010)
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$303
$2.52 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay $2.52 a piece
Resells ~$18 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Vintage Monet Costume Jewelry Lot 8 Pieces Necklaces Bangles Earrings
8 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Mixed Costume Fashion Necklace Lot 20+ Pieces Silver Gold Tone Beaded Rhinestone
20 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Charc Shower Gloves C/P 72 equate
72 units · Ships parcel
Near you
$223
$3.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Totemica Puffer Cosmetic Bag - Wholesale 3 Units (TBR26-A21)
42 units · NWT · Ships parcel
Near you
$286
$6.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Sterling Silver Floral Sandal Pendant
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$129
$12.90 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $12.90 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Sterling Silver Sandal Pendant · SKU SPP1167
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$132
$13.20 / piece
Sells in ~76 days on resale
You pay $13.20 a piece
Resells ~$40 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Jasmine earrings lot · 20 units · New
20 units · NWT · Ships parcel
Near you
$188
$9.42 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Sterling Silver earrings lot · 1 unit · New
24 units · NWT · Ships parcel
Near you
$129
$5.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
THE CREME SHOP Skincare Headbands lot · 1
13 units · Ships parcel
Near you
$97
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Butterfly Luxe Gift Bag – Durable – High Gloss – 4″ x 13″ x 18″ – Item #8927
144 units · Ships parcel
Near you
$134
$0.93 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Sterling Silver Sand Dollar Stud Earrings lot · 1 units · New
23 units · NWT · Ships parcel
Near you
$125
$5.45 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $5.45 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
MARUCHAN RAMEN NOODLE COSMETIC BAG 2PC SET
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,859
$18.59 / piece
Sells in ~47 days on resale
You pay $18.59 a piece
Resells ~$35 median · new with tags
View lot
Assortment
BRATZ CHARACTER MINI BACKPACK BLACK
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$632
$6.20 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Sterling Silver Small Butterfly Stud Earrings · SKU SEP488
22 units · NWT · Ships parcel
Near you
$128
$5.80 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $5.80 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Celine wholesale Women's sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,123
$212.30 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Yves Saint Laurent sunglasses assortment 10pcs.
10 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,738
$173.80 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Sterling Silver Dainty Butterfly Stud Earrings
21 units · NWT · Ships parcel
Near you
$125
$5.96 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $5.96 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Sterling Silver Small Butterfly Stud Earrings · SKU SEP469
21 units · NWT · Ships parcel
Near you
$128
$6.08 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $6.08 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Manifested
New
Sterling Silver Ballerina Stud Earrings
21 units · NWT · Ships parcel
Near you
$128
$6.08 / piece
Sells in ~122 days on resale
You pay $6.08 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free