Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
1 1 photo
Assortment
Trending
Abercrombie Hollister American Eagle Aeropostale Girls Tees 77 pcs
77 units · Ships parcel
Near you
$150
$1.94 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
3 3 photos
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$242
$9.66 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $9.66 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
Trending
Recycle Graphic + Cartoon T-Shirts 68 pcs
68 units · Ships parcel
Near you
$55
$0.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Destination Tees 61 pcs
61 units · Ships parcel
Near you
$39
$0.64 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Graphic + Long Sleeves + The Dead + Destination Tees 64 pcs
64 units · Ships parcel
Near you
$72
$1.12 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Graphic + Sports T-Shirts 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$64
$1.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Recycle Blank Tees 53 pcs
53 units · Ships parcel
Near you
$42
$0.78 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Trending
Recycle & Good Aerie Sweatshirts 18 pcs
18 units · Ships parcel
Near you
$47
$2.60 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Tye Dye T-Shirts 55 pcs
55 units · Ships parcel
Near you
$44
$0.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092426-004917
58 units · Ships parcel
Near you
$38
$0.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Graphic T-Shirts 59 pcs
59 units · Ships parcel
Near you
$53
$0.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
Recycle Girls Skater Tees 89 pcs
89 units · Ships parcel
Near you
$77
$0.86 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
In demand
YOUTH TOYOTA SUPRA HOODIE CHARCOAL
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
Trending
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$43
$0.84 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
#173-D-N Youth Tees Assorted Colors $.75 each (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$59
$0.83 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $0.83 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
New
Wholesale Mix T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$217
$8.67 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $8.67 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Music T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$260
$10.41 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.41 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Surf / Skate T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$248
$9.91 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Pro Sports T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$266
$10.66 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.66 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Hawaiian shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$186
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Wholesale Workwear, Nature, & Camo Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$248
$9.91 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale Sweatshirt Blanks — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$266
$10.66 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.66 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
New
Recycle More Sports T-Shirts 61 pcs
61 units · Ships parcel
Near you
$39
$0.64 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle More Sports T-Shirts 51 pcs
51 units · Ships parcel
Near you
$33
$0.64 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle More Sports T-Shirts 53 pcs
53 units · Ships parcel
Near you
$35
$0.66 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Recycle Brand & Skate T-Shirts 56 pcs
56 units · Ships parcel
Near you
$35
$0.63 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Wholesale College T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$266
$10.66 / piece
Sells in ~43 days on resale
You pay $10.66 a piece
Resells ~$16 median · used
View lot
Assortment
Araceli Sweater Variety Mix 31 pcs
31 units · Ships parcel
Near you
$39
$1.26 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $1.26 a piece
Resells ~$21 median · used
View lot
Assortment
New
Wholesale True Vintage T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$279
$11.15 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Recycle Skater Brand Mens Shirts + Shorts 40 pcs
40 units · Ships parcel
Near you
$49
$1.24 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
YOUTH GIRLS CINNAMOROLL CREWNECK LT BLUE
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
YOUTH FORTNITE PEELY HOODIE NAVY
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
Sweater Crops + Pants 28 pcs
28 units · Ships parcel
Near you
$46
$1.63 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $1.63 a piece
Resells ~$21 median · used
View lot
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 57 pcs · SKU 12-092326-004779
57 units · Ships parcel
Near you
$35
$0.62 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Wholesale Blank T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$217
$8.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
YOUTH CROSS GRAPHIC FLEEECE HOODIE CHARCOAL
102 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$506
$4.96 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay $4.96 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
Men's Flannel Shirts Bale — 100LB
125 units · Ships parcel or freight from FL
Near you
$496
$3.96 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay $3.96 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
Trending
Wholesale Ralph Lauren Polo Shirts — 10
10 units · Ships parcel
Near you
$105
$10.53 / piece
Sells in ~22 days on resale
You pay $10.53 a piece
Resells ~$20 median · used
View lot
Assortment
Trending
Recycle Abercrombie Hollister American Eagle Aeropostale Sweatshirts 18 pcs · SKU 20-092426-004873
18 units · Ships parcel
Near you
$57
$3.18 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 60 pcs
60 units · Ships parcel
Near you
$36
$0.61 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092226-004726
58 units · Ships parcel
Near you
$33
$0.56 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092226-004718
58 units · Ships parcel
Near you
$33
$0.56 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Wholesale Biker / Harley Davidson T-Shirts — 25
25 units · Ships parcel
Near you
$359
$14.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092326-004787
58 units · Ships parcel
Near you
$35
$0.61 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
YOUTH MARVEL DEADPOOL T-SHIRT CHARCOAL
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$620
$6.20 / piece
Sells in ~66 days on resale
You pay $6.20 a piece
Resells ~$28 median · new with tags
View lot
Assortment
Crop Sweaters 23 pcs
23 units · Ships parcel
Near you
$46
$1.98 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay $1.98 a piece
Resells ~$21 median · used
View lot
Assortment
STRANGE DAZE ROSWELL ALIEN CREWNECK BLACK
104 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
Near you
$838
$8.05 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $8.05 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Recycle Victoria Secret Pink Sweatshirts 25 pcs
25 units · Ships parcel
Near you
$98
$3.90 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free