Sorted by Recommended
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
2 2 photos
Assortment
New
REBEL MINDS SHORTS lot · 6
66 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 66 pcs · SHORTS
$654
$9.91 / piece
Sells in ~37 days on resale
You pay $9.91 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
2 2 photos
Assortment
New
REBEL MINDS shorts lot · 6 units
66 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 66 pcs · shorts
$654
$9.91 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS Graphic Sweatshorts lot · 6 units
66 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 66 pcs · Graphic Sweatshorts
$654
$9.91 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS ZIP HOODIE JACKET RED - 192-551
42 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 42 pcs · ZIP HOODIE JACKET RED
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS TRACK PANTS BLACK - 100-400R
66 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
REBEL MINDS inside: 66 pcs · TRACK PANTS BLACK
$654
$9.91 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS ZIP HOODIE JACKET WOODLAND - 192-551
42 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 42 pcs · ZIP HOODIE JACKET WOODLAND
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS TRACK HOODIE RED/WHITE - 100-301
42 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 42 pcs · TRACK HOODIE RED/WHITE
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS TRACK HOODIE BLACK/WHITE - 100-301
42 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 42 pcs · TRACK HOODIE BLACK/WHITE
$624
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS ASSORTED PREMIUM PANTS ASST - RMJGRA
42 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 42 pcs · ASSORTED PREMIUM PANTS ASST
$650
$15.49 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $15.49 a piece
Resells ~$24 median · any condition
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS PREMIUM TRACK PANTS BLACK - 100-413
42 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 42 pcs · PREMIUM TRACK PANTS BLACK
$650
$15.49 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS GRAPHIC T-SHIRT BLACK - 141-174T
78 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 78 pcs · GRAPHIC T
$628
$8.05 / piece
Sells in ~55 days on resale
You pay $8.05 a piece
Resells ~$20 median · any condition
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS GRAPHIC T-SHIRT WHITE - 141-174T
78 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 78 pcs · GRAPHIC T
$628
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS GRAPHIC T-SHIRT PINK - 141-147T
78 units · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 78 pcs · GRAPHIC T
$628
$8.05 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Baggy Jeans — Light Denim / 30
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 4 pcs · Baggy Jeans
$99
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Baggy Jeans — Black Denim / 32
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 4 pcs · Baggy Jeans
$99
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Baggy Jeans — Black Denim / 30
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 4 pcs · Baggy Jeans
$99
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
REBEL MINDS TRACK JACKET NEON YELLOW - 100-502 — S-XL / 2-2-1-1
84 units · Ships parcel or freight from CA
Near you
REBEL MINDS inside: 84 pcs · TRACK JACKET NEON YELLOW
$624
$7.43 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Baggy Jeans — Black Denim / 28
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 4 pcs · Baggy Jeans
$99
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Baggy Jeans — Vintage Dark Denim / 36
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 4 pcs · Baggy Jeans
$99
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Baggy Jeans — Vintage Dark Denim / 34
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 4 pcs · Baggy Jeans
$99
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Baggy Jeans — Vintage Dark Denim / 32
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 4 pcs · Baggy Jeans
$99
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Baggy Jeans — Vintage Dark Denim / 30
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 4 pcs · Baggy Jeans
$99
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Baggy Jeans — Vintage Dark Denim / 28
4 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 4 pcs · Baggy Jeans
$99
$24.78 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Red / 3X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Red / 2X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Red / X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Red / Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Red / Medium
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Red / Small
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Heather Grey / 3X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Heather Grey / 2X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Heather Grey / X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Heather Grey / Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Heather Grey / Medium
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Heather Grey / Small
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
Sells in ~50 days on resale
You pay $12.39 a piece
Resells ~$27 median · new with tags
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Cream / 3X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Cream / 2X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Cream / X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Cream / Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Cream / Medium
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Cream / Small
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Charcoal / 3X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Charcoal / 2X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Charcoal / X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Charcoal / Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Charcoal / Medium
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Charcoal / Small
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Oversize Drop Shoulder Zip Up Hoodie — Black / 3X-Large
8 units · NWT · Ships parcel
Near you
REBEL MINDS inside: 8 pcs · Oversize Drop Shoulder Zip…
$99
$12.39 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free