Wholesale apparel & clothing in bulk

29,469 live clothing lots listed right now — unit counts, declared retail, freight to your ZIP and the resale comps, on every lot. Updated .

Hoodies & Sweatshirts T-Shirts Vintage Clothing Plus Size Brand-Name Clothing Activewear Clothing Bales Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
Filters 2
Sort: Recommended

Sorted by Recommended

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Recycle Denim Corduroy Flannel & More Blouses 38 pcs 1 photo
Assortment In demand
Recycle Denim Corduroy Flannel & More Blouses 38 pcs 38 units · Ships parcel
$42 $1.09 / piece
You pay$1.09a piece
Resells~$10median · used · estimate

9.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
Cycling Shorts 62 pcs 1 photo
Assortment New
Cycling Shorts 62 pcs 62 units · Ships parcel
$36 $0.59 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Dirty White Skater Dresses 41 pcs 41 units · Ships parcel
$38 $0.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Dirty White Party + Body Con Dresses 33 pcs 33 units · Ships parcel
$46 $1.38 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment Trending
Recycle Mens Snow Coats 6 pcs 6 units · Ships parcel
$26 $4.33 / piece
You pay$4.33a piece
Resells~$14.50median · used · estimate

3.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Graphic + Cartoon T-Shirts 68 pcs 68 units · Ships parcel
$55 $0.80 / piece
You pay$0.80a piece
Resells~$10median · used · estimate

12.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Graphic + Sports T-Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$64 $1.25 / piece
You pay$1.25a piece
Resells~$10median · used · estimate

8.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Kids Tees For Girls 67 pcs 67 units · Ships parcel
$31 $0.47 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Kids Tees For Girls 69 pcs 69 units · Ships parcel
$33 $0.47 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Statement Tees 66 pcs 66 units · Ships parcel
$43 $0.65 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Girls Skater Tees 89 pcs 89 units · Ships parcel
$77 $0.86 / piece
You pay$0.86a piece
Resells~$8median · used · estimate

9.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Hippie Skirts & Dresses 47 pcs 47 units · Ships parcel
$46 $0.97 / piece
You pay$0.97a piece
Resells~$12median · used · estimate

12.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle More Sports T-Shirts 53 pcs 53 units · Ships parcel
$35 $0.66 / piece
You pay$0.66a piece
Resells~$10median · used · estimate

15.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Vintage 80s 90s Dresses 46 pcs 46 units · Ships parcel
$135 $2.94 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$2.94a piece
Resells~$24median · used

8.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle More Sports T-Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$33 $0.64 / piece
You pay$0.64a piece
Resells~$10median · used · estimate

15.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Dresses 41 pcs 41 units · Ships parcel
$51 $1.24 / piece
You pay$1.24a piece
Resells~$12median · used · estimate

9.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Vintage & Modern Shorts 56 pcs 56 units · Ships parcel
$83 $1.48 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay$1.48a piece
Resells~$16median · used

10.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Vintage Office Blouses 54 pcs 54 units · Ships parcel
$26 $0.48 / piece
You pay$0.48a piece
Resells~$10median · used · estimate

20.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Beach Dresses 55 pcs 55 units · Ships parcel
$51 $0.92 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$0.92a piece
Resells~$24median · used

26.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Cottage Core + Minimalist Crop Blouses 49 pcs 49 units · Ships parcel
$26 $0.53 / piece
You pay$0.53a piece
Resells~$10median · any condition · estimate

18.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$43 $0.84 / piece
You pay$0.84a piece
Resells~$10median · used · estimate

11.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Lace + Bling Bling + Hippie + Transparent Blouses 83 pcs 83 units · Ships parcel
$38 $0.45 / piece
You pay$0.45a piece
Resells~$10median · used · estimate

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Crop Blouses 47 pcs 47 units · Ships parcel
$20 $0.41 / piece
You pay$0.41a piece
Resells~$10median · any condition · estimate

24.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle North Face Fleece 20 pcs 20 units · Ships parcel
$127 $6.37 / piece
You pay$6.37a piece
Resells~$10.50median · used · estimate

1.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle North Face Fleece 23 pcs 23 units · Ships parcel
$150 $6.50 / piece
You pay$6.50a piece
Resells~$10.50median · used · estimate

1.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 70s 80s Dresses 33 pcs 33 units · Ships parcel
$72 $2.17 / piece
You pay$2.17a piece
Resells~$12median · used · estimate

5.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Graphic T-Shirts 59 pcs 59 units · Ships parcel
$53 $0.90 / piece
You pay$0.90a piece
Resells~$10median · used · estimate

11.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092426-004917 58 units · Ships parcel
$38 $0.65 / piece
You pay$0.65a piece
Resells~$10median · used · estimate

15.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Blank Tees 53 pcs 53 units · Ships parcel
$42 $0.78 / piece
You pay$0.78a piece
Resells~$8median · used · estimate

10.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Y2K & More Fall Skirts 34 pcs 34 units · Ships parcel
$61 $1.80 / piece
You pay$1.80a piece
Resells~$10median · used · estimate

5.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Vintage Skirts 47 pcs 47 units · Ships parcel
$40 $0.86 / piece
You pay$0.86a piece
Resells~$10median · used · estimate

11.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Tye Dye T-Shirts 55 pcs 55 units · Ships parcel
$44 $0.80 / piece
You pay$0.80a piece
Resells~$10median · used · estimate

12.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Denim + Flannel Blouses 25 pcs 25 units · Ships parcel
$26 $1.04 / piece
You pay$1.04a piece
Resells~$10median · used · estimate

9.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle 80s 90s Blouses 62 pcs 62 units · Ships parcel
$38 $0.61 / piece
You pay$0.61a piece
Resells~$10median · used · estimate

16.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Lingerie Variety Mix 57 pcs 57 units · Ships parcel
$215 $3.76 / piece
Sells in ~81 days on resale
You pay$3.76a piece
Resells~$15median · used

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 32 pcs 32 units · Ships parcel
$29 $0.89 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Corduroy + Crops 35 pcs 35 units · Ships parcel
$35 $1.00 / piece
You pay$1a piece
Resells~$11median · used · estimate

11.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 31 pcs 31 units · Ships parcel
$29 $0.92 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Victoria Secret Pink Sweatshirts & Joggers 30 pcs 30 units · Ships parcel
$98 $3.25 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
Sweater Crops + Pants 28 pcs 28 units · Ships parcel
$46 $1.63 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.63a piece
Resells~$21median · used

12.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 57 pcs · SKU 12-092326-004779 57 units · Ships parcel
$35 $0.62 / piece
You pay$0.62a piece
Resells~$10median · used · estimate

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Cottony Pajama Tops 36 pcs 36 units · Ships parcel
$26 $0.72 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$0.72a piece
Resells~$16median · used

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Dresses 41 pcs 41 units · Ships parcel
$62 $1.52 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$1.52a piece
Resells~$24median · used

15.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Denim Mini Skirts 41 pcs 41 units · Ships parcel
$122 $2.98 / piece
Sells in ~35 days on resale
You pay$2.98a piece
Resells~$20median · used

6.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Dirty White Mini Skirts + Bodycon Dresses 45 pcs 45 units · Ships parcel
$36 $0.81 / piece
Sells in ~42 days on resale
You pay$0.81a piece
Resells~$24median · used

29.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Skater Brand Mens Shirts + Shorts 40 pcs 40 units · Ships parcel
$49 $1.24 / piece
You pay$1.24a piece
Resells~$10median · used · estimate

8.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Plus Size Blouses 71 pcs 71 units · Ships parcel
$59 $0.82 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$0.82a piece
Resells~$20median · used

24.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Crop Sweaters 23 pcs 23 units · Ships parcel
$46 $1.98 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.98a piece
Resells~$21median · used

10.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
48 of 1,262 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale clothing on Closo

The cheapest clothing lot here is $1 and the largest deal is $86,625. The lots come from 89 vetted U.S. suppliers, so the shelf refills from more than one warehouse.

Read moreShow less

The mix is 235 pallet-and-truckload deals against 29,234 case packs and boxes. Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps. Wholesale clothing lots and pallets in one place — women's, men's, kids', tees and tops, underwear and socks, and the mixed-apparel pallets that carry all of them at once. The stock is department-store and brand overstock, shelf pulls and customer returns from vetted U.S. liquidators, sold by the case pack, the box, the pallet or the truckload. Every lot states its manifest or assortment notes, the declared unit count and retail value, and Closo's own resale comps from Poshmark, eBay and Mercari, so the margin is visible before you commit. Freight is quoted to your ZIP on the lot page and every order is covered by Closo buyer protection.

FAQ

Clothing lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

What is in a wholesale clothing lot?

Whatever the supplier declared: a manifested lot lists the pieces line by line, an assortment lot states the mix and the unit count, and an unmanifested lot states only the weight or the piece count. The mode is printed on every lot before you buy.

Do I have to buy a full pallet?

No. This shelf carries case packs and boxes that ship parcel alongside pallets and truckloads. Use the format control above the grid to see only the deal size you want.

How is wholesale clothing priced?

By the lot, and on many lots also per piece. The lot page puts the asking price beside the declared retail value and beside live resale comps, so the expected margin is a number you read rather than one you estimate.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.