Womens wholesale

Manifested and assortment lots of women's from vetted U.S. liquidators — $30 to $132 a lot, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
6
live lots
women's on Closo right now
$30–$132
a lot, all-in
before shipping
$0.83–$5.50
per unit
on the lots shown
Filters 2

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

#532-1927 ‘Alternative Apparel’ Ladies Meegs Racer Tank – (36 Pieces) 1 photo
Manifested
#532-1927 ‘Alternative Apparel’ Ladies Meegs Racer Tank – (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$75 $2.09 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$2.09a piece
Resells~$17median · any condition

8.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
#532-P506C Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces) 5 photos
Manifested
#532-P506C Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
#532-P506C-1 Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Manifested
#10-CH-CHP110 Champion® CHP110 Women’s Fitted Crop Tank – (24 Pieces) 24 units · NWT · Ships parcel
$132 $5.50 / piece
Sells in ~60 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$15median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
#576-4500 ‘American Apparel’ Women’s Solid Romper – $.85 each (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$30 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
#576-4500-1 ‘American Apparel’ Women’s Solid Romper – $.85 each (36 Pieces) 36 units · Ships parcel
$30 $0.83 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Mixed Apparel suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
North Pines Inc.
6 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a women's lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Womens wholesale — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 6 live women's lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $30 to $132 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.83 to $5.50 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a women's lot cost?
Live women's lots on Closo run from $30 to $132 all-in; per unit that is $0.83 to $5.50 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list women's lots?
North Pines Inc. carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

Womens wholesale — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Inventory liquidation · 9 min read

Is Buying Womens Lots Wholesale Legit? What to Check First

Is buying womens wholesale legit? Check supplier registration, manifest status and per-unit price before you buy lots from $30 to $40,367 on Closo…

Inventory liquidation · 9 min read

Where to Buy Womens Lots Wholesale: Suppliers, Prices, Ship-From

Where to buy womens wholesale: 198 live lots run $30 to $40,367 on Closo Wholesale, with vetted suppliers, ship-from states and per-unit prices…

Inventory liquidation · 9 min read

How Much Do Womens Lots Cost Wholesale in 2026?

Womens wholesale lots run $79 to $36,740 on Closo Wholesale, 155 live lots priced $1.10 to $35.20 per unit. See the full cost breakdown and margin…

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

5 photos
Manifested
#10-CH-CHP110 Champion® CHP110 Women’s Fitted Crop Tank – (24 Pieces) 24 units · NWT · Ships parcel
$132 $5.50 / piece
Sells in ~60 days on resale
View lot