Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Target Training Systems” — showing lots matching “target, training, systems”
5 5 photos
Assortment
TARGETED COMPRESSION SOCKS - 6 ASST COLORS — Small/Medium
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$4.95 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $4.95 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
8 8 photos
Manifested
COPPER-INFUSED TARGETED COMPRESSION SOCKS — White / Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$5.50 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
COPPER-INFUSED TARGETED COMPRESSION SOCKS — Black / Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$5.50 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Targeted Compression Ankle Socks - 3 Pairs Packed Together — Large/XL · SKU EF-3VANACS-L
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$187
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Targeted Compression Ankle Socks - 3 Pairs Packed Together — Small/Medium · SKU EF-3VANACS-M
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$187
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Targeted Compression Ankle Socks - 3 Pairs Packed Together — Small/Medium · SKU EF-3KOPACS-M
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$187
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
COPPER-INFUSED TARGETED COMPRESSION SOCKS — Black / Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$5.50 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
Targeted Compression Ankle Socks - 3 Pairs Packed Together — Large/XL · SKU EF-3KOPACS-L
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$187
$1.83 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $1.83 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Manifested
COPPER-INFUSED TARGETED COMPRESSION SOCKS — White / Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$5.50 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $5.50 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
COPPER-INFUSED TARGETED COMPRESSION SOCKS - 6 ASST COLORS — Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel or freight from IL
Near you
$94
$0.92 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay $0.92 a piece
Resells ~$17 median · new with tags
View lot
Assortment
In demand
Lingerie Variety Mix 57 pcs
57 units · Ships parcel
Near you
$215
$3.76 / piece
Sells in ~81 days on resale
You pay $3.76 a piece
Resells ~$15 median · used
View lot
Assortment
New
Natrol Sleep & Restore Calming Drink Mix Lemon Chamomile 10 Sticks (200 Pcs Lot)
200 units · Ships parcel
Near you
$440
$2.20 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Natrol Sleep & Restore Melatonin Free Gummies Cherry 60ct (90 Pcs Lot)
90 units · Ships parcel or freight from NC
Near you
$347
$3.85 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Corsets 19 pcs
19 units · Ships parcel
Near you
$96
$5.06 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
#6-GT-1796583 ‘Gold Toe’ Ultra Low Tab Liner (Shoe Size 6-9) – Per 6 Pair Pack (12 Packs)
72 units · Ships parcel
Near you
$66
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#6-GT-1747047 ‘Gold Toe’ Tab Liner (Shoe Size 6-9) – Per 6 Pair Pack (12 Packs)
72 units · Ships parcel
Near you
$66
$0.92 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
In demand
Recycle Lingerie Mix 133 pcs
133 units · Ships parcel
Near you
$254
$1.91 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Minimalist Corsets 14 pcs
14 units · Ships parcel
Near you
$46
$3.25 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Corsets 16 pcs
16 units · Ships parcel
Near you
$200
$12.51 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Recycle Victoria Secret Pink Variety Mix 27 pcs
27 units · Ships parcel
Near you
$77
$2.84 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Victoria Secret Vintage Camisole S 1 pc
1 units · Ships parcel
Near you
$20
$19.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
Vintage Victoria Secret Teddie 1 pc
1 units · Ships parcel
Near you
$20
$19.50 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Tickle Thy Fantasy Lingerie Top 1 pc
1 units · Ships parcel
Near you
$20
$19.50 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#6-96984 Avanti Control Top Pantyhose (Nude) (16 Packs)
16 units · Ships parcel
Near you
$18
$1.10 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#4-LINER Minicci Girl No Show Liner – $.15 per pair (60 Pairs)
60 units · Ships parcel
Near you
$10
$0.17 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#6-96998 Avanti Nylon Knee High (Black) – $.65 per pack of 8 (15 Packs)
120 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.09 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#6-96999 “Nice Touch” Sheer Knee High’s – of 3 (20 Packs)
60 units · Ships parcel
Near you
$22
$0.37 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#6-PD-9178 Peds Ballerina Cut No Show Liner – $.75 per pack (20 Packs)
20 units · Ships parcel
Near you
$11
$0.55 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#6-KF-5324 ‘Kushyfoot’ Sheer Knee High – $.15 per pair (72 Pairs)
72 units · Ships parcel
Near you
$12
$0.17 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
#6-KF-3478 ‘Kushyfoot’ Super Foot Covers – $.80 per pack (30 Packs)
30 units · Ships parcel
Near you
$26
$0.88 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
ULTRA V-STRIPED - 6 ASST COLORS — Small/Medium
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
PATRIOTIC COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
STOCKING STUFFERS - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
HEARTS & RIBBONS - 3 ASST STYLES — Large/XL
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ULTRA V-STRIPED - 6 ASST COLORS — XXL
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
ULTRA V-STRIPED - 6 ASST COLORS — Large/XL
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$594
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
BCA THINK PINK COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
BCA HOPE & LOVE COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
BCA HOPE & LOVE COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NURSE INSPIRED - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NURSE INSPIRED - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
PICNIC DAY - 3 ASST STYLES — Large/XL
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
PICNIC DAY - 3 ASST STYLES — Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
STOCKING STUFFERS - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
X-MAS PRESENTS - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
90’S STREETWEAR - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NEON COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Taco, Donut, Icepop - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About this category
About wholesale underwear & socks on Closo
Prices start at $4 and reach $5,499 for the biggest loads. Behind the grid are 26 vetted U.S. suppliers, not a single reseller flipping one pallet.
Read more Show less
Of those, 1 are full pallets or truckloads and 1,822 are parcel-sized case packs and boxes. Each one states its manifest or assortment notes, its declared unit count and retail value, and the resale comps Closo pulls from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale underwear and socks lots — bras, briefs, boxers, hosiery and sock packs for men, women and kids in case packs and pallets from vetted U.S. liquidators. These lots are almost always new overstock or shelf pulls in original packaging; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value and condition grade, alongside Closo's resale comps for the brands inside. Case packs ship parcel and pallets are quoted freight to your ZIP on the lot page, with Closo buyer protection on every order. High-turnover basics with steady demand — browse the live lots below.
On every lot here
What is inside, line by line Manifest or assortment notes and unit count.
Resale comps for the brands What the pieces sell for now on resale.
Freight quoted to your ZIP Parcel or pallet, priced before you pay.
Closo buyer protection Every order here is covered.
FAQ
Underwear & Socks lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot from this shelf.
Are underwear lots new and packaged? Nearly always — intimates and hosiery liquidate as new overstock or shelf pulls in retail packaging. Any exception is stated in the condition grade and supplier notes.
Are sizes mixed within a lot? Usually yes, across a standard size run. Manifested lots list the size per line; assortment lots describe the range.
Can I resell packaged underwear online? New, sealed intimates and socks are widely resold on eBay, Poshmark and Mercari; each lot's resale comps show recent sold prices for the brands inside.
From the Closo blog Underwear & Socks — guides from the Closo blog What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free