Wholesale daywear

Manifested and assortment lots of daywear & babydolls from vetted U.S. liquidators — $77 to $748 a lot, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
204
live lots
daywear & babydolls on Closo right now
$77–$748
a lot, all-in
before shipping
$1.30–$9.91
per unit
on the lots shown
Filters
Modern Silky Camisoles & Slip Dresses 54 pcs 1 photo
Assortment
Modern Silky Camisoles & Slip Dresses 54 pcs 54 units · Ships parcel
$168 $3.11 / piece
Sells in ~42 days on resale
View lot
Non Adhesive Avoid The Nip Slip Nipple Covers 3 photos
Assortment New
Non Adhesive Avoid The Nip Slip Nipple Covers 8 units · NWT · Ships parcel
$79 $9.91 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Modern Silky Camisoles & Slip Dresses 47 pcs 47 units · Ships parcel
$153 $3.26 / piece
Sells in ~42 days on resale
View lot
1 photo
Assortment
Modern Camisoles and Slip Dresses 59 pcs 59 units · Ships parcel
$77 $1.30 / piece
Sells in ~42 days on resale
View lot
8 photos
Assortment
Trina Babydoll — White / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Teddies 40 pcs 40 units · Ships parcel
$156 $3.90 / piece
Sells in ~81 days on resale
View lot
5 photos
Assortment
Set of 4: Anti-Slip Pet Socks 100 units · NWT · Ships parcel
$138 $1.38 / piece
View lot
6 photos
Assortment
Veronica Babydoll — Pink / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Teddies 55 pcs 55 units · Ships parcel
$207 $3.76 / piece
Sells in ~81 days on resale
View lot
6 photos
Assortment
Veronica Babydoll — Pink / L 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
1 photo
Assortment
Teddies 43 pcs 43 units · Ships parcel
$166 $3.87 / piece
Sells in ~81 days on resale
View lot
6 photos
Assortment
Veronica Babydoll — Pink / S 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Mommy & Baby Matching Socks Set – Non-Slip Baby (0–6 Months) — Lioness 100 units · NWT · Ships parcel
$715 $7.15 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Mommy & Baby Matching Socks Set – Non-Slip Baby (0–6 Months) — Butterfly 100 units · NWT · Ships parcel
$715 $7.15 / piece
Sells in ~194 days on resale
View lot
6 photos
Assortment
Veronica Babydoll — Black / S 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Mommy & Baby Matching Socks Set – Non-Slip Baby (0–6 Months) — Flower 100 units · NWT · Ships parcel
$715 $7.15 / piece
View lot
7 photos
Assortment
Marissa Cami Set — Baby Pink / L 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Baby Pink / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Eva Flyaway Babydoll — Purple / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Mommy & Baby Matching Socks Set – Non-Slip Baby (0–6 Months) — Night 100 units · NWT · Ships parcel
$715 $7.15 / piece
View lot
7 photos
Assortment
Cassie Cami Set — Baby Blue / M 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Mommy & Baby Matching Socks Set – Non-Slip Baby (0–6 Months) — Dino 100 units · NWT · Ships parcel
$715 $7.15 / piece
View lot
3 photos
Assortment
Yamilet Cami Set — White / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Mommy & Baby Matching Socks Set – Non-Slip Baby (0–6 Months) — Adventure 100 units · NWT · Ships parcel
$715 $7.15 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Calia Apron Babydoll — Black / M 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
3 photos
Assortment
Vanessa Cami Set — White / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
3 photos
Assortment
Vanessa Cami Set — White / L 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
6 photos
Assortment
Veronica Babydoll — Pink / M 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
3 photos
Assortment
Vanessa Cami Set — White / M 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
6 photos
Assortment
Veronica Babydoll — Black / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
6 photos
Assortment
Veronica Babydoll — Black / L 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Baby Pink / L 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Baby Pink / M 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
6 photos
Assortment
Veronica Babydoll — Black / M 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Baby Pink / S 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Red / L 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Red / M 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Red / S 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Black / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Black / L 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Black / M 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
8 photos
Assortment
Camila Chemise — Black / S 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
2 photos
Assortment
Julie Chemise — Baby Pink / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$748 $7.33 / piece
View lot
2 photos
Assortment
Julie Chemise — Baby Pink / M 102 units · NWT · Ships parcel
$748 $7.33 / piece
View lot
2 photos
Assortment
Julie Chemise — Baby Pink / S 102 units · NWT · Ships parcel
$748 $7.33 / piece
View lot
7 photos
Assortment
Alara Babydoll — Pink / XL 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
7 photos
Assortment
Alara Babydoll — Pink / L 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot
7 photos
Assortment
Alara Babydoll — Pink / M 102 units · NWT · Ships parcel
$673 $6.60 / piece
View lot

Underwear & Socks suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Carrie Amber LLC
190 lots live
Shop all lots →
TAGCO - THE AMERICAN GIFT COMPANY
7 lots live
Shop all lots →
Raghouse
6 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a daywear & babydolls lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Wholesale daywear — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 204 live daywear & babydolls lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $77 to $748 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $1.30 to $9.91 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a daywear & babydolls lot cost?
Live daywear & babydolls lots on Closo run from $77 to $748 all-in; per unit that is $1.30 to $9.91 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list daywear & babydolls lots?
Carrie Amber LLC, TAGCO - THE AMERICAN GIFT COMPANY, Raghouse carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment
Modern Camisoles and Slip Dresses 59 pcs 59 units · Ships parcel
$77 $1.30 / piece
Sells in ~42 days on resale
View lot