Sorted by Best match
Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.
Ask Closo Assistant: “which of these has the best resale?”
No exact match for “Buffbunny Collection” — showing lots matching “collection”
3 3 photos
Assortment
New
Cremo - Reserve Collection Beard and Scruff Cream, Palo Santo 4 Oz - 12 Pack
12 units · Ships parcel
Near you
$111
$9.23 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
1 1 photo
Manifested
#532-MC Balance Collection Mia Crop Tank – (72 Pieces)
72 units · Ships parcel
Near you
$99
$1.38 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay $1.38 a piece
Resells ~$17 median · any condition
View lot
Assortment
PATRIOTIC COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
BCA THINK PINK COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
BCA HOPE & LOVE COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
BCA HOPE & LOVE COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NEON COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
NEON COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
3-Piece Set: Fruit Carving Collection
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$374
$3.67 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
PATRIOTIC COLLECTION - 3 ASST STYLES — Large/XL
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
BCA THINK PINK COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$535
$4.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
CALIFORNIA DREAMING COLLECTION - 3 ASST STYLES — Small/Medium
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$168
$1.65 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
DDC HomeDNA Collection Kit Ancestry Analysis Report · 270 units
270 units · Ships parcel
Near you
$891
$3.30 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
New
100 pound Northface Bale
Ships parcel or freight from TX
Near you
$805
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
New
100 Pound Sports bale
Ships parcel or freight from TX
Near you
$681
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Assortment
New
Coin Lot 10 Pieces Mixed Currency Lirot Agorot Sheqalim Prutah Vintage
10 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.10 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage Celebrity Photo Lot Hollywood Press Publicity Photos 11 Pieces 8x10
11 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage Coin Lot Yugoslavia & Czechoslovakia 8 Pieces 1960s-70s Glue Residue
8 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.37 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
Trending
Mystery Funko Pops
4 boxes available · Ships parcel
Near you
$15
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
New
Whimsical Roses Wholesale Floral Two Piece Set — Light Pink / XL
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$102
$34.07 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Whimsical Roses Wholesale Floral Two Piece Set — Light Pink / L
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$102
$34.07 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Whimsical Roses Wholesale Floral Two Piece Set — Light Pink / M
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$102
$34.07 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
New
Whimsical Roses Wholesale Floral Two Piece Set — Light Pink / S
3 units · NWT · Ships parcel
Near you
$102
$34.07 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
New
Vintage USSR CCCP Soviet Union Coin Lot 9 Pieces 1-10 Kopeks 1967-1974
9 units · Ships parcel
Near you
$11
$1.22 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Adult Coloring and Large Print Puzzle Book In Bulk
120 units · NWT · Ships parcel
Near you
$59
$0.50 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay $0.50 a piece
Resells ~$22 median · new with tags
View lot
Assortment
Vintage Japanese Hand Painted Geisha Porcelain Dish Lot 7pc Landscape Japan
7 units · Ships parcel
Near you
$16
$2.36 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Sharp Pebble Whetstone Knife Sharpener – 1000/6000 Grit – with Angle Stone – Item #9566
10 units · Ships parcel
Near you
$149
$14.87 / piece
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Manifested
[Meow] Sega Sega Spy Play House Anime Ania Fujie Bond Prize Figure Hand Office — Spot can be taken, official genuine, brand new / Ania bubble surface pressure is about 10cm high / Pay attention to collection and priority delivery
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,079
$30.79 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
4.75" Squish Space Shuttle - Assorted
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$335
$3.29 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Wholesale Glow in the Dark Alien Putty- Assorted
108 units · Ships parcel
Near you
$236
$2.19 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Tinsel Baton In Bulk- Assorted
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$108
$1.00 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Assortment
Star Windmill Wands Toy Bulk
108 units · NWT · Ships parcel
Near you
$617
$5.71 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
[Meow] Sega Sega Spy Play House Anime Ania Fujie Bond Prize Figure Hand Office — Spot can be taken, official genuine, brand new / Lloyd's bubble surface pressure is about 16cm high / Pay attention to collection and priority delivery
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$2,969
$29.69 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
[Meow] Sega Sega Spy Play House Anime Ania Fujie Bond Prize Figure Hand Office — Spot can be taken, official genuine, brand new / The pressure height of yor bubble surface is about 9cm / Pay attention to collection and priority delivery
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$3,079
$30.79 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
H3110 Long Sleeve Boho Tile Surfsuit Zip Rash Guard — White / M
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$299
$2.93 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
H3087 Long Sleeve Maze Blue Red Zip Rash Guard
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$299
$2.93 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
H3073 Long Sleeve Pastel Coral Reef Print Zip Rash Guard
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$299
$2.93 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
H3110 Long Sleeve Boho Tile Surfsuit Zip Rash Guard — White / L
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$299
$2.93 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
H3086 Long Sleeve Royal Blue Zip Rash Guard
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$299
$2.93 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
H3083 Long Sleeve Royal Blue Mosaic Zip Rash Guard
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$299
$2.93 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Manifested
H3110 Long Sleeve Boho Tile Surfsuit Zip Rash Guard — White / S
102 units · NWT · Ships parcel
Near you
$299
$2.93 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $2.93 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Cool Gear Kafe Vacuum Insulated Stainless Steel Travel Mug 14.5 Fl Oz (64 Pcs Lot)
64 units · Ships parcel
Near you
$282
$4.40 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay $4.40 a piece
Resells ~$20 median · new with tags
View lot
Assortment
Vintage & Modern Carhartt Box of 50 lbs
50 units · Ships parcel
Near you
$440
$8.80 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Guatemala Flag – 22×22 Inch – 22″ x 22″, 12 pieces
108 units · Ships parcel
Near you
$81
$0.75 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Italy Flag – 3ft x 5ft Polyester – Imported – 1 piece
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,095
$10.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Manifested
Puerto Rico Flag – 3ft x 5ft Polyester – Imported – 1 piece
100 units · NWT · Ships parcel
Near you
$1,095
$10.95 / piece
Not enough resale data yet Too few recent sales of this item type and condition
View lot
Unmanifested
KINK Mystery Box (18+) · brand new
10+ boxes available · NWT · Ships parcel
Near you
$87
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Unmanifested
Vintage & Modern Carhartt Bale of 100 lbs
Ships parcel or freight from CA
Near you
$990
No resale estimate for this lot We only show resale figures we can stand behind
View lot
Overstock Returns · 1 pallet
Sourcing request
Looking for something specific?
Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.
1 Describe it once Category, brand, and how much you buy.
2 We go looking Across the liquidators who supply Closo Wholesale.
3 You get one email The moment a matching lot goes live.
No account needed. Leave your email and we reply there.
About this category
About wholesale general merchandise on Closo
Asking prices on this shelf run from $1 to $121,000 a lot. 70 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. The mix is 510 pallet-and-truckload deals against 2,347 case packs and boxes.
Read more Show less
Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale general merchandise lots — electronics, home and kitchen, toys, health and household goods and other non-apparel inventory in pallets, case packs and boxes from vetted U.S. liquidators. Lots are sourced from retailer overstock, shelf pulls and customer returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value and condition grade, with Closo's resale comps where a line can be matched. Freight is quoted to your ZIP on the lot page, smaller boxes ship parcel, and every order carries Closo buyer protection. New categories appear here first as suppliers bring them — browse the live lots below.
On every lot here
What is inside, line by line Manifest or assortment notes and unit count.
Resale comps for the brands What the pieces sell for now on resale.
Freight quoted to your ZIP Parcel or pallet, priced before you pay.
Closo buyer protection Every order here is covered.
FAQ
General Merchandise lots — questions buyers ask
What buyers ask before they take a lot from this shelf.
What categories fall under general merchandise? Anything outside apparel, footwear and fashion accessories: consumer electronics, home and kitchen, toys and games, health, household and grocery, sporting goods.
Are electronics lots tested? Only when the supplier says so. The condition grade and manifest notes state whether units are new, tested-working or untested returns.
Do these lots unpack into the crosslister? Yes — purchased lots unpack into ready drafts; each line's own category decides the marketplace category at unpack.
Buying for resale? A free account unlocks full manifests and per-line resale data on every lot.
Sign up free