Grocery & Household lots from New Jersey

Manifested and assortment lots of grocery & household shipping from New Jersey — $49 to $1,056 a lot, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
81
live lots
grocery & household on Closo right now
$49–$1,056
a lot, all-in
before shipping
$0.47–$7.70
per unit
on the lots shown
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Red 1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Red 108 units · NWT · Ships parcel
$134 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Bark Woof Woof Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 2 photos
Assortment
Bark Woof Woof Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 100 units · Ships parcel
$358 $3.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Rubberbands – Large 12″ Black – Pack of 35 Pieces 105 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$49 $0.47 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Tossed Bones Red Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 100 units · NWT · Ships parcel
$358 $3.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Natural 108 units · NWT · Ships parcel
$119 $1.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Tossed Bones on Royal Bandana – 22×22 Inch 108 units · NWT · Ships parcel
$376 $3.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Eat, Paw, Love Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 100 units · Ships parcel
$358 $3.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Woof Bow Wow Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 100 units · NWT · Ships parcel
$385 $3.85 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Tossed Bones Royal Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 100 units · NWT · Ships parcel
$385 $3.85 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Red Camo Triangle Bandana – 22x30x22 Inch 108 units · NWT · Ships parcel
$109 $1.01 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Brown Camo Triangle Bandana – 22x30x22 Inch 108 units · NWT · Ships parcel
$109 $1.01 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Purple , Grape 100 units · NWT · Ships parcel
$187 $1.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 1Pc, Lilac 100 units · NWT · Ships parcel
$275 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Lilac 108 units · NWT · Ships parcel
$238 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 600Pcs, Olive Green 600 units · NWT · Ships parcel
$528 $0.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Olive Green 108 units · NWT · Ships parcel
$119 $1.10 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Natural 100 units · NWT · Ships parcel
$187 $1.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 600Pcs, Orange 600 units · NWT · Ships parcel
$578 $0.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 600Pcs, Khaki 600 units · NWT · Ships parcel
$289 $0.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Natural 108 units · NWT · Ships parcel
$134 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Lime Green 108 units · NWT · Ships parcel
$134 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 600Pcs, Olive Green 600 units · NWT · Ships parcel
$289 $0.48 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Purple , Grape 108 units · Ships parcel
$134 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Light Yellow 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Khaki 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 12Pcs, Khaki 108 units · NWT · Ships parcel
$68 $0.63 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 600Pcs, Lilac 600 units · NWT · Ships parcel
$303 $0.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Lilac 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Gold 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 12Pcs, Gold 108 units · NWT · Ships parcel
$68 $0.63 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 12Pcs, Brown 108 units · NWT · Ships parcel
$68 $0.63 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 18X 25X 18, 1Pc, Brown 100 units · NWT · Ships parcel
$99 $0.99 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Light Yellow 108 units · NWT · Ships parcel
$238 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 1Pc, Hot Orange 100 units · NWT · Ships parcel
$275 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Hot Orange 108 units · NWT · Ships parcel
$238 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 600Pcs, Khaki 600 units · NWT · Ships parcel or freight from NJ
$528 $0.88 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Navy Blue 108 units · Ships parcel
$238 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Royal Blue 108 units · NWT · Ships parcel
$238 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 1Pc, Brown 100 units · NWT · Ships parcel
$275 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 27X 38X 27, 12Pcs, Brown 108 units · NWT · Ships parcel
$238 $2.20 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 600Pcs, Yellow 600 units · Ships parcel
$578 $0.96 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Manifested
Princess Paw Paisley Triangle Bandana – Single Piece 22x29x22 100 units · NWT · Ships parcel
$358 $3.58 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Gold 108 units · NWT · Ships parcel
$67 $0.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Khaki 108 units · Ships parcel
$67 $0.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 1Pc, Lime Green 100 units · NWT · Ships parcel
$187 $1.87 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, White 108 units · NWT · Ships parcel
$134 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Pet Triangle Solid Bandana, 14X 20X 14, 12Pcs, Olive Green 108 units · NWT · Ships parcel
$67 $0.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Manifested
Bottle Only 1000 ml bottle 100 units · NWT · Ships parcel
$770 $7.70 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Grocery & Household suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Wholesale For Everyone
81 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a grocery & household lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Grocery & Household lots from New Jersey — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 81 live grocery & household lots shipping from New Jersey. Prices run from $49 to $1,056 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.47 to $7.70 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a grocery & household lot cost?
Live grocery & household lots on Closo run from $49 to $1,056 all-in; per unit that is $0.47 to $7.70 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list grocery & household lots?
Wholesale For Everyone carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
Both. A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

2 photos
Manifested
Tossed Bones Red Triangle Bandana – 22x29x22 Inch 100 units · NWT · Ships parcel
$358 $3.58 / piece
View lot