Wholesale apparel & clothing in bulk

18,773 live clothing lots from vetted U.S. liquidators — manifests, freight quoted to your ZIP and real resale comps on every one. Updated .

Hoodies & Sweatshirts T-Shirts Vintage Clothing Plus Size Brand-Name Clothing Activewear Clothing Bales Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
Filters 3
Sort: Recommended

Sorted by Recommended

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Branded Mix Bale — 50LB 4 photos
Unmanifested
Branded Mix Bale — 50LB Ships parcel
$465
You pay≈$8.60a piece · estimate
Resells~$21median · used

2.4× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~54 pieces, estimated from 50 lb

View lot
Mixed Vintage & Modern Kids Bale — 100LB 4 photos
Unmanifested
Mixed Vintage & Modern Kids Bale — 100LB Ships parcel or freight from FL
$650

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Unmanifested
Pick 3 Custom 50lb T-Shirt Bale — Harley / Vintage Graphics / TV / Movies Ships parcel
$1,115
You pay≈$10.52a piece · estimate
Resells~$16median · tees · used

1.5× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~106 pieces, estimated from 50 lb

View lot
4 photos
Unmanifested
Mixed Vintage & Modern Kids Bale — 50LB Ships parcel
$341

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Unmanifested
Pick 3 Custom 50lb T-Shirt Bale — Harley / Cartoon / TV / Movies Ships parcel
$1,053
You pay≈$9.94a piece · estimate
Resells~$16median · tees · used

1.6× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~106 pieces, estimated from 50 lb

View lot
4 photos
Unmanifested
Wholesale Women's Basic Mix by Pound (50 Pounds) — Mix Ships parcel
$186
You pay≈$3.26a piece · estimate
Resells~$21median · used

6.4× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~57 pieces, estimated from 50 lb

View lot
8 photos
Unmanifested
B Grade T-Shirts Bale — 50LB Ships parcel
$279
You pay≈$2.63a piece · estimate
Resells~$16median · tees · used

6.1× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~106 pieces, estimated from 50 lb

View lot
5 photos
Unmanifested New
Wrangler Jeans 34" and Down Bale — 50LB Ships parcel
$372
You pay≈$10.05a piece · estimate
Resells~$20median · Wrangler jeans · used

2.0× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~37 pieces, estimated from 50 lb

View lot
7 photos
Unmanifested
Modern Graphic T-Shirts Bale — 50LB Ships parcel
$186
You pay≈$1.75a piece · estimate
Resells~$16median · tees · used

9.1× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~106 pieces, estimated from 50 lb

View lot
7 photos
Unmanifested
Chicaluv - Mirage Shine Sequin Blazer & Pant Set – Silver & Gold Edition NWT · Ships parcel or freight from FL
$4,399

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
7 photos
Unmanifested
Wholesale Brand Name Mix by LB (10 Pounds) Ships parcel
$136
You pay≈$13.63a piece · estimate
Resells~$22median · used

1.6× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~10 pieces, estimated from 10 lb

View lot
3 photos
Unmanifested
Wholesale Hunting Camo Mix by Pound (10 Pounds) Ships parcel
$99
You pay≈$11.01a piece · estimate
Resells~$22median · used

2.0× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~9 pieces, estimated from 10 lb

View lot
8 photos
Unmanifested
Pick 3 Custom 50lb T-Shirt Bale — Nascar / Cartoon / College / University Ships parcel
$1,053
You pay≈$9.94a piece · estimate
Resells~$16median · tees · used

1.6× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~106 pieces, estimated from 50 lb

View lot
8 photos
Unmanifested
Pick 3 Custom 50lb T-Shirt Bale — Nascar / Vintage Graphics / College / University Ships parcel
$1,115
You pay≈$10.52a piece · estimate
Resells~$16median · tees · used

1.5× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~106 pieces, estimated from 50 lb

View lot
7 photos
Unmanifested
B Grade Sweatshirts Bale — 100LB Ships parcel or freight from FL
$279
You pay≈$2.93a piece · estimate
Resells~$21median · sweatshirts · used

7.2× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~95 pieces, estimated from 100 lb

View lot
7 photos
Unmanifested
Wholesale B Grade Mix (10 Pounds) Ships parcel
$31
You pay≈$3.10a piece · estimate
Resells~$21median · used

6.8× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~10 pieces, estimated from 10 lb

View lot
7 photos
Unmanifested
Men's & Women's Flannel Shirts Bale — 100LB Ships parcel or freight from FL
$465
You pay≈$2.19a piece · estimate
Resells~$20median · shirts · used

9.1× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~212 pieces, estimated from 100 lb

View lot
8 photos
Unmanifested
Pick 3 Custom 50lb T-Shirt Bale — Nascar / Cartoon / TV / Movies Ships parcel
$1,053
You pay≈$9.94a piece · estimate
Resells~$16median · tees · used

1.6× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~106 pieces, estimated from 50 lb

View lot
5 photos
Unmanifested
Wholesale Women's Modern Mix by Pound (10 Pounds) — Mix Ships parcel
$112
You pay≈$10.14a piece · estimate
Resells~$21median · used

2.1× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~11 pieces, estimated from 10 lb

View lot
8 photos
Unmanifested
Pick 3 Custom 50lb T-Shirt Bale — Nascar / Vintage Graphics / TV / Movies Ships parcel
$1,115
You pay≈$10.52a piece · estimate
Resells~$16median · tees · used

1.5× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~106 pieces, estimated from 50 lb

View lot
7 photos
Unmanifested
Wholesale Carhartt by LB (10 Pounds) Ships parcel
$149
You pay≈$9.91a piece · estimate
Resells~$19median · Carhartt · used

1.9× resale / costSteady seller

⚖ ~15 pieces, estimated from 10 lb

View lot
7 photos
Unmanifested
Men's & Women's Flannel Shirts Bale — 50LB Ships parcel
$248
You pay≈$2.34a piece · estimate
Resells~$20median · shirts · used

8.5× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~106 pieces, estimated from 50 lb

View lot
7 photos
Unmanifested
B Grade Sweatshirts Bale — 50LB Ships parcel
$155
You pay≈$3.23a piece · estimate
Resells~$21median · sweatshirts · used

6.5× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~48 pieces, estimated from 50 lb

View lot
2 photos
Unmanifested
Wholesale Y2K Men's Mix by Pound (10 Pounds) Ships parcel
$198

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Unmanifested
Uno Tee Shirts - 23 Total NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$69

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Unmanifested
Fearless Female, baby and child shirts - 49 Total NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$149

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Unmanifested
Baby Fashion Onezie - 41 Total NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$99

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale clothing on Closo

The cheapest clothing lot here is $1 and the largest deal is $86,625. The lots come from 82 vetted U.S. suppliers, so the shelf refills from more than one warehouse.

Read moreShow less

The mix is 216 pallet-and-truckload deals against 18,557 case packs and boxes. Every listing carries the supplier's manifest notes, the unit count, the declared retail value and Closo's own resale comps. Wholesale clothing lots and pallets in one place — women's, men's, kids', tees and tops, underwear and socks, and the mixed-apparel pallets that carry all of them at once. The stock is department-store and brand overstock, shelf pulls and customer returns from vetted U.S. liquidators, sold by the case pack, the box, the pallet or the truckload. Every lot states its manifest or assortment notes, the declared unit count and retail value, and Closo's own resale comps from Poshmark, eBay and Mercari, so the margin is visible before you commit. Freight is quoted to your ZIP on the lot page and every order is covered by Closo buyer protection.

FAQ

Clothing lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

What is in a wholesale clothing lot?

Whatever the supplier declared: a manifested lot lists the pieces line by line, an assortment lot states the mix and the unit count, and an unmanifested lot states only the weight or the piece count. The mode is printed on every lot before you buy.

Do I have to buy a full pallet?

No. This shelf carries case packs and boxes that ship parcel alongside pallets and truckloads. Use the format control above the grid to see only the deal size you want.

How is wholesale clothing priced?

By the lot, and on many lots also per piece. The lot page puts the asking price beside the declared retail value and beside live resale comps, so the expected margin is a number you read rather than one you estimate.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.