Womens wholesale

Manifested and assortment lots of women's from vetted U.S. liquidators — $30 to $40,367 a lot, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
216
live lots
women's on Closo right now
$30–$40,367
a lot, all-in
before shipping
$1.10–$121.17
per unit
on the lots shown
CA · FL
ship from
freight quoted to your ZIP
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

J001-815-Women’s Soft and Warm Winter Touchscreen Gloves (Assorted Colors, Sold by the Dozen) 1 photo
Assortment
J001-815-Women’s Soft and Warm Winter Touchscreen Gloves (Assorted Colors, Sold by the Dozen) 48 units · NWT · Ships parcel
$138 $2.88 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$2.88a piece
Resells~$18median · new with tags

6.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
Wholesale Women's Basic Mix by Pound (50 Pounds) — Mix 4 photos
Unmanifested
Wholesale Women's Basic Mix by Pound (50 Pounds) — Mix Ships parcel
$186
You pay≈$3.26a piece · estimate
Resells~$21median · used

6.4× resale / cost100+ sold recently

⚖ ~57 pieces, estimated from 50 lb

View lot
3 photos
Assortment
QVC | Assorted Women's Apparel | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-800 1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$2,750 $2.75 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
AP1890-Ladies Pajamas (Assorted Colors and Sizes) 34 units · NWT · Ships parcel
$117 $3.45 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$3.45a piece
Resells~$18median · new with tags

5.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
PJ2160-Ladies Plush Pajama Jogger (Assorted Colors & Sizes) 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
Sells in ~61 days on resale
You pay$5.75a piece
Resells~$29median · new with tags

5.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
7 photos
Assortment
Tahari and more | Assorted Apparel | 25 Pieces | New with Tag |Small box #SMA-414 25 units · NWT · Ships parcel
$103 $4.13 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
5 photos
Assortment
Tahari and more | Assorted Apparel | 29 Pieces | New with Tag |Small box #SMA-489 29 units · NWT · Ships parcel
$120 $4.13 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Trendy Women’s Graphic Crewneck Sweatshirt – Cozy Fleece Pullover Collection (W4221, Min 12pcs, Assorted Colors and Sizes) 17 units · NWT · Ships parcel
$117 $6.90 / piece
Sells in ~51 days on resale
You pay$6.90a piece
Resells~$27median · new with tags

3.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment In demand
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 9451 Pairs | Truckload #21 9,451 units · NWT · Ships freight from CA
$36,386 $3.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Manifested
P2960 SARA WH FOR WOMEN Secret Plus Eau de Parfum Cologne Perfume 3.4 Oz (100ml) 23 units · NWT · Ships parcel
$119 $5.18 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$5.18a piece
Resells~$18median · new with tags

3.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Unmanifested
Premium Active Brands - Women Ships parcel
$357

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
3 photos
Assortment
Tahari - Women's 40 units · Ships parcel
$69 $1.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1200 Pieces | Pallet #PA-650 1,200 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$6,600 $5.50 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
15271-Women’s Perfume 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$5.75a piece
Resells~$18median · new with tags

3.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Manifested
15279-Women’s Perfume 20 units · NWT · Ships parcel
$115 $5.75 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$5.75a piece
Resells~$18median · new with tags

3.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-651 1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$5,500 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
TYR Sport | Tankinis | Assorted Women's Apparel | NWT | 1472 Pieces | Pallet #PA-633 1,472 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$8,096 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
Chico's - Women's 40 units · Ships parcel
$69 $1.73 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-649 1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$5,500 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 850 Pieces | Pallet #PA-646 850 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$4,675 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1200 Pieces | Pallet #PA-647 1,200 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$6,600 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
TYR Sport | Tankinis | Assorted Women's Apparel | NWT | 1407 Pieces | Pallet #PA-632 1,407 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$7,739 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
ST7720-Ladies Shrug (Assorted Colors and Sizes) 17 units · NWT · Ships parcel
$117 $6.90 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$6.90a piece
Resells~$18median · new with tags

2.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Manifested
#532-P506C-1 Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Manifested
#532-P506C Delta Apparel Ladies CVC Flowy Tank – S-2X – (72 Pieces) 72 units · Ships parcel
$79 $1.10 / piece
Sells in ~45 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$17median · any condition

15.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / 2XL 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / XL 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / L 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / M 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / S 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Shadow Grey / XS 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / 2XL 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / XL 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / L 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / M 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / S 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested New
Carhartt CT104315 Women's Insulated Work Vest — Black / XS 3 units · NWT · Ships parcel
Joe's USA 1.7 (20)
$364 $121.17 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
AH2002-1-Ladies Summer Jumpsuit (Assorted Colors and Sizes) 16 units · NWT · Ships parcel
$120 $7.48 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$7.48a piece
Resells~$18median · new with tags

2.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1200 Pieces | Pallet #PA-652 1,200 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$6,600 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 1000 Pieces | Pallet #PA-648 1,000 units · NWT · Ships parcel or freight from CA
$5,500 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 10363 Pairs | Truckload #28 10,363 units · NWT · Ships freight from CA
$39,898 $3.85 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Assortment
Kate Spade Ladies Apparel lot · 30 units · assorted 30 units · NWT · Ships parcel
$1,056 $9,375 retail 89% off

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
5 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA 573 25 units · NWT · Ships parcel
$138 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Assortment
ECHO NEW YORK | Assorted Women's Swimwear | NWT | 25 Pieces | Small Box #SMA 576 25 units · NWT · Ships parcel
$138 $5.50 / piece
Sells in ~69 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Unmanifested
Plus Size Brands - Women's Ships parcel
$92

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
2 photos
Manifested
Marc by Marc Jacobs Women’s Bottoms – 120 PC LOT 120 units · Ships parcel or freight from FL
$561 $10,560 retail 95% off
Sells in ~50 days on resale
You pay$4.68a piece
Resells~$24weighted median · any condition

5.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment
AH2001-1-Ladies Lacey Jumpsuit (Assorted Colors and Sizes) 14 units · NWT · Ships parcel
$121 $8.63 / piece
Sells in ~72 days on resale
You pay$8.63a piece
Resells~$18median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Chinese Laundry | Assorted Branded Footwear | New-in-Box | 10485 Pairs | Truckload #18 10,485 units · Ships freight from CA
$40,367 $3.85 / piece
Sells in ~174 days on resale
You pay$3.85a piece
Resells~$30median · new with tags

7.8× resale / costSteady seller

View lot

Mixed Apparel suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
NWOT Outlet
77 lots live
Shop all lots →
Joe's USA
12 lots live ★ 1.7 (20)
Shop all lots →
DRL Wholesale
39 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a women's lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Womens wholesale — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 216 live women's lots from vetted U.S. liquidators. Prices run from $30 to $40,367 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $1.10 to $121.17 on the lots shown. They ship from California and Florida.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a women's lot cost?
Live women's lots on Closo run from $30 to $40,367 all-in; per unit that is $1.10 to $121.17 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list women's lots?
NWOT Outlet, Joe's USA, DRL Wholesale carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Where do they ship from?
California, Florida carry most women's lots today; freight is quoted for your ZIP on every lot page.
Manifested or assortment?
Both. A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
From the Closo blog

Womens wholesale — guides from the Closo blog

What resellers pay, where the lots come from and how the resale side moves — written from Closo's own numbers.

Inventory liquidation · 9 min read

Is Buying Womens Lots Wholesale Legit? What to Check First

Is buying womens wholesale legit? Check supplier registration, manifest status and per-unit price before you buy lots from $30 to $40,367 on Closo…

Inventory liquidation · 9 min read

Where to Buy Womens Lots Wholesale: Suppliers, Prices, Ship-From

Where to buy womens wholesale: 198 live lots run $30 to $40,367 on Closo Wholesale, with vetted suppliers, ship-from states and per-unit prices…

Inventory liquidation · 9 min read

How Much Do Womens Lots Cost Wholesale in 2026?

Womens wholesale lots run $79 to $36,740 on Closo Wholesale, 155 live lots priced $1.10 to $35.20 per unit. See the full cost breakdown and margin…

Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment
AP1890-Ladies Pajamas (Assorted Colors and Sizes) 34 units · NWT · Ships parcel
$117 $3.45 / piece
Sells in ~72 days on resale
View lot