Wholesale general merchandise pallets

4,968 live general merchandise lots on the shelf today, each with its manifest notes, a freight quote to your ZIP and live resale comps. Updated .

Apparel Pallets & Returns Beauty & Personal Care Health & Medical Office & Store Supplies Toys & Kids Accessories & Jewelry Electronics
Filters 1
Sort: Best match

Sorted by Best match

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Suppliers matching “COS”

COSRX- THE 6 PEPTIDE SKIN BOOSTER - (1PC) 1 photo
Assortment New
COSRX- THE 6 PEPTIDE SKIN BOOSTER - (1PC) 5 units · Ships parcel
$93 $18.59 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
COSRX- ADVANCED SNAIL HYDROGEL EYE PATCH - (1PC) 3 photos
Assortment New
COSRX- ADVANCED SNAIL HYDROGEL EYE PATCH - (1PC) 5 units · Ships parcel
$99 $19.82 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment New
COSRX- ADVANCED SNAIL 1PC — SNAIL 96 MUCIN POWER ESSENCE (1PC) 6 units · Ships parcel
$104 $17.35 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment New
COSRX- ADVANCED SNAIL 1PC — SNAIL 92 ALL IN ONE CREAM (1PC) 5 units · Ships parcel
$99 $19.82 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
4 photos
Assortment New
COSRX- ADVANCED SNAIL 1PC — SNAIL RADIANCE DUAL ESSENCE (1PC) 3 units · Ships parcel
$93 $30.98 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested New
MOIRA 24HR GEL LINERS — 24HR MICRO GEL LINER (3PCS) 30 units · Ships parcel
$93 $3.10 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
6 photos
Manifested New
MOIRA 24HR GEL LINERS — 24HR INK DIP LINER (3PCS) 39 units · Ships parcel
$97 $2.48 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment New
MOIRA - CHROMA KISS pH LIP OIL (3PCS) — ICY VIOLET (3PCS) 21 units · Ships parcel
$104 $4.96 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay$4.96a piece
Resells~$12median · any condition

2.4× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment New
MOIRA - CHROMA KISS pH LIP OIL (3PCS) — AURORA MINT (3PCS) 21 units · Ships parcel
$104 $4.96 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay$4.96a piece
Resells~$12median · any condition

2.4× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment New
MOIRA - CHROMA KISS pH LIP OIL (3PCS) — CRYSTAL PINK (3PCS) 21 units · Ships parcel
$104 $4.96 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay$4.96a piece
Resells~$12median · any condition

2.4× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment New
MOIRA - CHROMA KISS pH LIP OIL (3PCS) — PETAL COPPER (3PCS) 21 units · Ships parcel
$104 $4.96 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay$4.96a piece
Resells~$12median · any condition

2.4× resale / costSteady seller

View lot
8 photos
Assortment New
MOIRA - CHROMA KISS pH LIP OIL (3PCS) — PEARL CHROMA (3PCS) 21 units · Ships parcel
$104 $4.96 / piece
Sells in ~31 days on resale
You pay$4.96a piece
Resells~$12median · any condition

2.4× resale / costSteady seller

View lot
4 photos
Manifested New
6665 - Shimmer Low Waist Cheeky Shorts — White / O/S 10 units · NWT · Ships parcel
$99 $9.85 / piece
Sells in ~46 days on resale
You pay$9.85a piece
Resells~$20median · new with tags

2.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
POMADA ARNICA FEFORZADA CON MARIGUANOL Y SAVILA- NOT AVAILABLE FOR MEXICO (1PC) 22 units · Ships parcel
$95 $4.34 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
IMPRESSIONS VANITY - PEANUTS SNOOPY - HEART HANDHELD MIRROR - (1PC) 15 units · Ships parcel
$93 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
IMPRESSIONS VANITY - CINNAMOROLL - HEART HANDHELD MIRROR - (1PC) 15 units · Ships parcel
$93 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
ACEITE RELAJANTE SIN ESTRES ROLL-ON (1PC) 15 units · Ships parcel
$93 $6.20 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
HOLIKA HOLIKA- GOOD CERA- SUPER CERAMIDE CREAM (1PC) 5 units · Ships parcel
$112 $22.30 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
DUO - GLUE - 2 EN 1 DBRUSH ON STRIPLASH ADHESIVE - 6PCS 24 units · Ships parcel
$119 $4.96 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
RITUAL BOTANICO- MASCARILLA BOMBA BOTANICA S.O.S-1PC ( WHOLESALE ) 5 units · Ships parcel
$99 $19.82 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
RITUAL BOTANICO - TRATAMIENTO INTENSIVO PLEX BANANO, AGUACATE Y ARGAN 400ML (1PC) 5 units · Ships parcel
$99 $19.82 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — FLOWER DISPLAY (120PCS) 120 units · Ships parcel
$186 $1.55 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — FLOWER PATCHES (12PCS) 60 units · Ships parcel
$112 $1.86 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — BUTTERFLY DISPLAY (120PCS) 120 units · Ships parcel
$186 $1.55 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — BUTTERFLY PATCHES (12PCS) 60 units · Ships parcel
$112 $1.86 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — STAR PATCHES (12PCS) 60 units · Ships parcel
$112 $1.86 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — MOON DISPLAY (120PCS) 120 units · Ships parcel
$186 $1.55 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — MOON PATCHES (12PCS) 60 units · Ships parcel
$112 $1.86 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — RAINBOW DISPLAY (120PCS) 120 units · Ships parcel
$186 $1.55 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — RAINBOW PATCHES (12PCS) 60 units · Ships parcel
$112 $1.86 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — HAPPY DISPLAY (120PCS) 120 units · Ships parcel
$186 $1.55 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
CÉLAVI - HYDROCOLLOID SPOT PATCHES — HAPPY FACE PATCHES (12PCS) 60 units · Ships parcel
$112 $1.86 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
BLEST- EDGE CONTROL GEL PARA EL CABELLO- COCONUT (1PC) 30 units · Ships parcel
$93 $3.10 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
DIAMOND EDGE- MARULA OIL LEAVE IN CARE- HEAT PROTECTOR-1PC 17 units · Ships parcel
$95 $5.58 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
DIAMOND EDGE- MARULA OIL- REPAIR MASK 1PC 14 units · Ships parcel
$100 $7.12 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
DIAMOND EDGE- MARULA OIL- CONDITIONER 1PC 13 units · Ships parcel
$97 $7.43 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
DIAMOND EDGE- MARULA HAIR OIL (1PC) 10 units · Ships parcel
$99 $9.91 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
D'LUCHI - BRONCEADOR EN GEL 200ML - (1PC) 8 units · Ships parcel
$99 $12.39 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
KABA - TONICO FACIAL DESPIGMENTANTE E ILUMINADOR - (1PC) 7 units · Ships parcel
$95 $13.63 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
OMG - MANTEQUILLA CORPORAL EXFOLIANTE - (1PC) 9 units · Ships parcel
$100 $11.15 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
KABA - CREMA FACIAL ANTIENVEJECIMIENTO TENSORA - (1PC) 6 units · Ships parcel
$100 $16.73 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
BLEST - CURL CONTROL MOUSSE FOR ALL HAIR TYPES (DISPLAY 12PCS) 24 units · Ships parcel
$104 $4.34 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
PIEL SANA LA CREMA QUE SI SANA (1PC) 25 units · Ships parcel
$93 $3.72 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
MOIRA - HEMP SEED ALOE VERA MOISTURIZING CREAM (3 PCS) 12 units · Ships parcel
$119 $9.91 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
MOIRA - ANGEL COLLECTION — TWILIGHT PLUM (3PCS) 39 units · Ships parcel
$97 $2.48 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
MOIRA - ANGEL COLLECTION — HEAVEN VEIL (3PCS) 39 units · Ships parcel
$97 $2.48 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
MOIRA - ANGEL COLLECTION — SWEET HALO (3PCS) 39 units · Ships parcel
$97 $2.48 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment New
MOIRA - ANGEL COLLECTION — CUPID ARROW (3PCS) 39 units · Ships parcel
$97 $2.48 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
48 of 346 Load more
Sourcing request

Looking for something specific?

Describe the inventory you want to buy — we’ll source it and email you when a matching lot goes live.

  1. 1
    Describe it onceCategory, brand, and how much you buy.
  2. 2
    We go lookingAcross the liquidators who supply Closo Wholesale.
  3. 3
    You get one emailThe moment a matching lot goes live.

No account needed. Leave your email and we reply there.

Signed in? We’ll reply to your account — the email field is optional.
About this category

About wholesale general merchandise on Closo

Asking prices on this shelf run from $1 to $121,000 a lot. 79 vetted U.S. suppliers list on this shelf, and every lot names the one holding it. The mix is 515 pallet-and-truckload deals against 4,453 case packs and boxes.

Read moreShow less

Open any of them and you get the manifest mode, the unit count, the declared retail and live resale comps from Poshmark, eBay and Mercari. Wholesale general merchandise lots — electronics, home and kitchen, toys, health and household goods and other non-apparel inventory in pallets, case packs and boxes from vetted U.S. liquidators. Lots are sourced from retailer overstock, shelf pulls and customer returns; each shows the supplier's manifest or assortment notes, unit count, declared retail value and condition grade, with Closo's resale comps where a line can be matched. Freight is quoted to your ZIP on the lot page, smaller boxes ship parcel, and every order carries Closo buyer protection. New categories appear here first as suppliers bring them — browse the live lots below.

FAQ

General Merchandise lots — questions buyers ask

What buyers ask before they take a lot from this shelf.

What categories fall under general merchandise?

Anything outside apparel, footwear and fashion accessories: consumer electronics, home and kitchen, toys and games, health, household and grocery, sporting goods.

Are electronics lots tested?

Only when the supplier says so. The condition grade and manifest notes state whether units are new, tested-working or untested returns.

Do these lots unpack into the crosslister?

Yes — purchased lots unpack into ready drafts; each line's own category decides the marketplace category at unpack.

Get the Monday Lot Drop

Eight new lots of the week in your categories, one resale number to price them against, and what sold. One email a week, no account, stop with one click.

By subscribing you agree to receive the weekly letter from Closo Wholesale. Unsubscribe any time from the letter.