Shirts & Tops case packs from Arizona

Manifested and assortment case packs of shirts & tops shipping from Arizona — $7 to $322 a case pack, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
474
live case packs
shirts & tops on Closo right now
$7–$322
a case pack, all-in
before shipping
$0.36–$5.03
per unit
on the lots shown
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Abercrombie Hollister American Eagle Aeropostale Girls Tees 77 pcs 1 photo
Assortment Trending
Abercrombie Hollister American Eagle Aeropostale Girls Tees 77 pcs 77 units · Ships parcel
$150 $1.94 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
Recycle Graphic + Cartoon T-Shirts 68 pcs 1 photo
Assortment Trending
Recycle Graphic + Cartoon T-Shirts 68 pcs 68 units · Ships parcel
$55 $0.80 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Destination Tees 61 pcs 61 units · Ships parcel
$39 $0.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Graphic + Long Sleeves + The Dead + Destination Tees 64 pcs 64 units · Ships parcel
$72 $1.12 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Superhero & Star Wars T-Shirts 70 pcs 70 units · Ships parcel
$46 $0.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Graphic + Sports T-Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$64 $1.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Blank Tees 53 pcs 53 units · Ships parcel
$42 $0.78 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment Trending
Recycle & Good Aerie Sweatshirts 18 pcs 18 units · Ships parcel
$47 $2.60 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Tye Dye T-Shirts 55 pcs 55 units · Ships parcel
$44 $0.80 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092426-004917 58 units · Ships parcel
$38 $0.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Graphic T-Shirts 59 pcs 59 units · Ships parcel
$53 $0.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Girls Skater Tees 89 pcs 89 units · Ships parcel
$77 $0.86 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment Trending
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$43 $0.84 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle More Sports T-Shirts 61 pcs 61 units · Ships parcel
$39 $0.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle More Sports T-Shirts 51 pcs 51 units · Ships parcel
$33 $0.64 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle More Sports T-Shirts 53 pcs 53 units · Ships parcel
$35 $0.66 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Unsorted Tees & Tops 80 pcs 80 units · Ships parcel
$81 $1.01 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Brand & Skate T-Shirts 56 pcs 56 units · Ships parcel
$35 $0.63 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Araceli Sweater Variety Mix 31 pcs 31 units · Ships parcel
$39 $1.26 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.26a piece
Resells~$21median · used

16.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Skater Brand Mens Shirts + Shorts 40 pcs 40 units · Ships parcel
$49 $1.24 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Sweater Crops + Pants 28 pcs 28 units · Ships parcel
$46 $1.63 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.63a piece
Resells~$21median · used

12.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 57 pcs · SKU 12-092326-004779 57 units · Ships parcel
$35 $0.62 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment Trending
Recycle Abercrombie Hollister American Eagle Aeropostale Sweatshirts 18 pcs · SKU 20-092426-004873 18 units · Ships parcel
$57 $3.18 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 60 pcs 60 units · Ships parcel
$36 $0.61 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092226-004726 58 units · Ships parcel
$33 $0.56 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092226-004718 58 units · Ships parcel
$33 $0.56 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Brand & Skate T-Shirts 58 pcs · SKU 13-092326-004787 58 units · Ships parcel
$35 $0.61 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Crop Sweaters 23 pcs 23 units · Ships parcel
$46 $1.98 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.98a piece
Resells~$21median · used

10.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Export Flannels 33 pcs 33 units · Ships parcel
$38 $1.14 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Victoria Secret Pink Sweatshirts 25 pcs 25 units · Ships parcel
$98 $3.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Destination Tees 70 pcs 70 units · Ships parcel
$46 $0.65 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Brand & Skate Polos 40 pcs 40 units · Ships parcel
$62 $1.56 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Victoria Secret Pink Sweatshirts & Joggers 24 pcs 24 units · Ships parcel
$83 $3.47 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Crop Tanks Tops & Long Sleeves 115 pcs 115 units · Ships parcel
$42 $0.36 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Export Flannels 34 pcs 34 units · Ships parcel
$39 $1.15 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Recycle Y2K Style Victoria Secret Pink Sweatshirts & Joggers 23 pcs · SKU 20-092426-004948 23 units · Ships parcel
$116 $5.03 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment New
Just Black Graphic Hoodies 17 pcs 17 units · Ships parcel
$40 $2.37 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$2.37a piece
Resells~$21median · used

8.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Sports T-Shirts 49 pcs 49 units · Ships parcel
$62 $1.27 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Over Size Graphic T-Shirts 42 pcs 42 units · Ships parcel
$38 $0.90 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Summer Sweaters 30 pcs 30 units · Ships parcel
$48 $1.60 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.60a piece
Resells~$21median · used

13.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment New
Just Black Graphic Hoodies 16 pcs 16 units · Ships parcel
$38 $2.36 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$2.36a piece
Resells~$21median · used

8.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Animal Sweaters 18 pcs 18 units · Ships parcel
$31 $1.73 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$1.73a piece
Resells~$21median · used

12.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Statement Tees 71 pcs 71 units · Ships parcel
$61 $0.86 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment In demand
Recycle Kids Tees For Girls 70 pcs 70 units · Ships parcel
$35 $0.50 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment Trending
Recycle Anime T-Shirts 61 pcs 61 units · Ships parcel
$108 $1.77 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Navajo Sweaters 17 pcs 17 units · Ships parcel
$46 $2.68 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment
Recycle Animal Sweaters 17 pcs 17 units · Ships parcel
$25 $1.45 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
1 photo
Assortment Trending
Recycle Vintage & Graphic T-Shirts 29 pcs · SKU 13-091826-004442 29 units · Ships parcel
$114 $3.94 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot

Shirts & Tops suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Raghouse
474 lots live
Shop all lots →
How it works

Buying a shirts & tops case pack on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Shirts & Tops case packs from Arizona — questions buyers ask

Closo Wholesale lists 474 live shirts & tops case packs shipping from Arizona. Prices run from $7 to $322 a case pack, all-in before shipping. Per unit that is $0.36 to $5.03 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a shirts & tops case pack cost?
Live shirts & tops case packs on Closo run from $7 to $322 all-in; per unit that is $0.36 to $5.03 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list shirts & tops case packs?
Raghouse carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested case pack lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment New
Recycle Graphic + Long Sleeves + The Dead + Destination Tees 64 pcs 64 units · Ships parcel
$72 $1.12 / piece
View lot