Liquidation lots from Lake Worth, FL

Manifested and assortment lots shipping from Lake Worth, FL — $26 to $1,650 a lot, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
127
live lots
liquidation on Closo right now
$26–$1,650
a lot, all-in
before shipping
$0.05–$14.99
per unit
on the lots shown
Filters 1

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

50/100 Pcs Treasure Trove of All Brand Name Jewelry — 50 Pcs 3 photos
Assortment
50/100 Pcs Treasure Trove of All Brand Name Jewelry — 50 Pcs 50 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$109 $2.19 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$2.19a piece
Resells~$22median · new with tags

10.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
500 pcs Vintage Swarovski Rhinestone Lot Fancy Crystal — 500 Pieces 1 photo
Assortment
500 pcs Vintage Swarovski Rhinestone Lot Fancy Crystal — 500 Pieces 500 units · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$26 $0.05 / piece
Sells in ~28 days on resale
You pay$0.05a piece
Resells~$38median · used

760.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
25 pieces of Swarovski Elements Jewelry Necklaces, Bracelets & Earrings!! — 25 Pcs 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$109 $4.36 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$4.36a piece
Resells~$34weighted median · new with tags

7.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
72 Pieces Vintage Swarovski Crystal Aurore Boreale Beads 14 mm - Art 371 72 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$44 $0.61 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$0.61a piece
Resells~$34median · new with tags

55.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment
New Sweatshirts and Hoodies for Children 20 Pieces - NWT — 20 Pcs / M 20 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$149 $7.43 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$7.43a piece
Resells~$20median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
72 pcs Vintage Swarovski Crystal Aurore Boreale Beads 12 mm - Art 5004 72 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$40 $0.55 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$0.55a piece
Resells~$34median · new with tags

61.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
50/100 Pcs Treasure Trove of All Brand Name Jewelry — 100 Pcs 100 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$219 $2.19 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$2.19a piece
Resells~$22median · new with tags

10.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment In demand
500 pcs Vintage Swarovski Rhinestone Lot Fancy Crystal — 1000 Pieces 500 units · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$50 $0.10 / piece
Sells in ~28 days on resale
You pay$0.10a piece
Resells~$38median · used

380.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
50/100 Pcs Wholesale Liquidation Jewelry Lots — 50 Pcs 50 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$54 $1.09 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.09a piece
Resells~$22median · new with tags

20.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment
Brooches Gorgeous! Over 100 Different Styles — 50 Pcs 50 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$127 $2.53 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$2.53a piece
Resells~$22median · new with tags

8.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment
200 Vintage Deadstock Rings Kids sizes 200 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$55 $0.27 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$0.27a piece
Resells~$22median · new with tags

81.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
100-Piece Fashion Jewelry Mystery Lot 100 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$55 $0.55 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$0.55a piece
Resells~$22median · new with tags

40.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 pieces of Swarovski Elements Jewelry Necklaces, Bracelets & Earrings!! — 50 Pcs 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$218 $8.71 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$8.71a piece
Resells~$34median · new with tags

3.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
100 Pair Assorted Statement Earrings 100 units · Customer returns · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$76 $0.76 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$0.76a piece
Resells~$22median · any condition

28.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Stud Earrings Made with Swarovski Crystals — 100 Pairs 100 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$130 $1.30 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.30a piece
Resells~$22median · new with tags

16.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Stud Earrings Made with Swarovski Crystals — 50 Pairs 50 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$65 $1.30 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.30a piece
Resells~$22median · new with tags

16.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / 6XL 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$60 $14.99 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
1 photo
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Sterling Silver Overlay — 50 Pcs 50 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$61 $1.21 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.21a piece
Resells~$22median · new with tags

18.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Closeout Earrings - 50 different styles — 100 Pairs 100 units · Customer returns · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$99 $0.99 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$0.99a piece
Resells~$22median · any condition

22.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Gold Overlay — 50 Pcs 50 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$61 $1.21 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.21a piece
Resells~$22median · new with tags

18.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
36 Vintage Deadstock Rings 36 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$109 $3.03 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$3.03a piece
Resells~$22median · new with tags

7.3× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
144 pcs Vintage Swarovski Crystal Beads 10 mm - Art 364 144 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$44 $0.31 / piece
Sells in ~40 days on resale
You pay$0.31a piece
Resells~$34median · new with tags

109.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
Closeout Earrings - 50 different styles — 50 Pairs 50 units · Customer returns · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$54 $1.08 / piece
Sells in ~68 days on resale
You pay$1.08a piece
Resells~$22median · any condition

20.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 pcs Vintage Danecraft + Allen Jewelry Brooches - 25 DIFFERENT STYLES — 25 Pcs 25 units · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$54 $2.16 / piece
Sells in ~33 days on resale
You pay$2.16a piece
Resells~$21.44weighted median · used

9.9× resale / costSells now and then

View lot
1 photo
Assortment
25 Pair Vintage Looney Tunes Earrings Tweety Bird & Bunny 1997 — 25 Pairs 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$27 $1.10 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.10a piece
Resells~$22median · new with tags

20.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 Pair Vintage Looney Tunes Earrings Tweety Bird & Bunny 1997 — 50 Pairs 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$55 $2.20 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$2.20a piece
Resells~$22median · new with tags

10.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 pcs Vintage Danecraft + Allen Jewelry Brooches - 25 DIFFERENT STYLES — 50 Pcs 25 units · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$105 $4.18 / piece
Sells in ~54 days on resale
You pay$4.18a piece
Resells~$23median · used

5.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
50/100 Pcs Wholesale Liquidation Jewelry Lots — 100 Pcs 100 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$109 $1.09 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.09a piece
Resells~$22median · new with tags

20.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment
Brooches Gorgeous! Over 100 Different Styles — 25 Pcs 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$65 $2.60 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$2.60a piece
Resells~$22median · new with tags

8.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Gold Overlay — 25 Pcs 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$32 $1.28 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.28a piece
Resells~$22median · new with tags

17.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 pcs Name Brand & Designer All High-End Jewelry- Over 50 Different Styles! — 50 Pcs 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$196 $7.83 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$7.83a piece
Resells~$22median · new with tags

2.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 Unisex Rings Assorted Colors + Styles - Sterling Silver Overlay — 25 Pcs 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$32 $1.28 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.28a piece
Resells~$22median · new with tags

17.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 pcs Women's Cubic Zirconia Rings- Sterling Silver overlay — 25 rings 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$76 $3.04 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$3.04a piece
Resells~$22median · new with tags

7.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 pcs Women's Cubic Zirconia Rings- Sterling Silver overlay — 50 rings 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $5.50 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$5.50a piece
Resells~$22median · new with tags

4.0× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
24 Anklet Bracelets made with Swarovski Elements -3 styles -12 Assorted colors 24 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$33 $1.37 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$1.37a piece
Resells~$22median · new with tags

16.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
1 photo
Assortment
25 pcs Name Brand & Designer All High-End Jewelry- Over 50 Different Styles! — 25 Pcs 25 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$98 $3.92 / piece
Sells in ~125 days on resale
You pay$3.92a piece
Resells~$22median · new with tags

5.6× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 6XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$180 $14.99 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 5XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$158 $13.20 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$20median · new with tags

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 4XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$158 $13.20 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$20median · new with tags

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 3XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $11.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.46a piece
Resells~$20median · new with tags

1.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 2XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $11.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.46a piece
Resells~$20median · new with tags

1.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$134 $11.18 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.18a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / L 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$134 $11.18 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.18a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / M 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$134 $11.18 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.18a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / S 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$134 $11.18 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.18a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
100% Cotton Brief Underwear Mystery Box – Assorted Brand New | 3 lbs (20-26 Pieces) — Large 26 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $5.29 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$5.29a piece
Resells~$17median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
100% Cotton Brief Underwear Mystery Box – Assorted Brand New | 3 lbs (20-26 Pieces) — Medium 26 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $5.29 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$5.29a piece
Resells~$17median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
100% Cotton Brief Underwear Mystery Box – Assorted Brand New | 3 lbs (20-26 Pieces) — Small 26 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $5.29 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$5.29a piece
Resells~$17median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot

Suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Bluebox
127 lots live ★ 1.0 (4)
Shop all lots →
How it works

Buying a lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Liquidation lots from Lake Worth, FL — questions buyers ask

127 lots ship from Lake Worth, FL. Prices run from $26 to $1,650 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $0.05 to $14.99 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a liquidation lot cost?
Live liquidation lots on Closo run from $26 to $1,650 all-in; per unit that is $0.05 to $14.99 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list liquidation lots?
Bluebox carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

1 photo
Assortment
72 Pieces Vintage Swarovski Crystal Aurore Boreale Beads 14 mm - Art 371 72 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$44 $0.61 / piece
Sells in ~40 days on resale
View lot