Clothing lots from Lake Worth, FL

Manifested and assortment lots of clothing shipping from Lake Worth, FL — $34 to $1,650 a lot, freight quoted to your ZIP.

Women's Clothing Men's Clothing General Merchandise Footwear Cosmetics & Beauty Handbags & Wallets
84
live lots
clothing on Closo right now
$34–$1,650
a lot, all-in
before shipping
$5.29–$30.25
per unit
on the lots shown
Filters

Resale view — median sold price, last 12 months. New vs new, used vs used.

Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 6XL 8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 6XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$180 $14.99 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 5XL 8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 5XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$158 $13.20 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$20median · new with tags

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 4XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$158 $13.20 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$20median · new with tags

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 3XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $11.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.46a piece
Resells~$20median · new with tags

1.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Assortment
Summer Maternity Shirts 12 Pieces - NWT — XS / 12 Pcs 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$96 $8.00 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$8a piece
Resells~$20median · new with tags

2.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 2XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $11.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.46a piece
Resells~$20median · new with tags

1.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$134 $11.18 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.18a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / L 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$134 $11.18 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.18a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / M 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$134 $11.18 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.18a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / S 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$134 $11.18 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.18a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
100% Cotton Brief Underwear Mystery Box – Assorted Brand New | 3 lbs (20-26 Pieces) — Large 26 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $5.29 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$5.29a piece
Resells~$17median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
100% Cotton Brief Underwear Mystery Box – Assorted Brand New | 3 lbs (20-26 Pieces) — Medium 26 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $5.29 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$5.29a piece
Resells~$17median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
100% Cotton Brief Underwear Mystery Box – Assorted Brand New | 3 lbs (20-26 Pieces) — Small 26 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $5.29 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$5.29a piece
Resells~$17median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
6 photos
Assortment
100% Cotton Brief Underwear Mystery Box – Assorted Brand New | 3 lbs (20-26 Pieces) — Extra large 26 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $5.29 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$5.29a piece
Resells~$17median · new with tags

3.2× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Assortment
100% Cotton Men’s Trunk Underwear Box – Assorted Brand New | 3 lbs (15-19 Pieces) — Small 19 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$154 $8.11 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$8.11a piece
Resells~$17median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Assortment
100% Cotton Men’s Trunk Underwear Box – Assorted Brand New | 3 lbs (15-19 Pieces) — Large 19 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$154 $8.11 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$8.11a piece
Resells~$17median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
3 photos
Assortment
Stylish Autumn Maternity Shirts 4 Piece - NWT — XL / 4 Pcs 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$38 $9.41 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$9.41a piece
Resells~$20median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Assortment
100% Cotton Men’s Trunk Underwear Box – Assorted Brand New | 3 lbs (15-19 Pieces) — Extra large 19 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$154 $8.11 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$8.11a piece
Resells~$17median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
5 photos
Assortment
100% Cotton Men’s Trunk Underwear Box – Assorted Brand New | 3 lbs (15-19 Pieces) — Medium 19 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$154 $8.11 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$8.11a piece
Resells~$17median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 8 Pieecs / 2XL 8 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$92 $11.48 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.48a piece
Resells~$20median · new with tags

1.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 8 Pieecs / XL 8 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$88 $11.00 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 8 Pieecs / L 8 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$88 $11.00 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 8 Pieecs / M 8 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$88 $11.00 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 8 Pieecs / S 8 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$88 $11.00 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 8 Pieecs / 3XL 8 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$92 $11.48 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.48a piece
Resells~$20median · new with tags

1.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 8 Pieecs / 4XL 8 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$106 $13.20 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$20median · new with tags

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 8 Pieecs / 6XL 8 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$120 $14.99 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 8 Pieecs / 5XL 8 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$106 $13.20 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$20median · new with tags

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Assortment
10 Men's Cotton Trunk Underwear — L 10 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$83 $8.25 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$8.25a piece
Resells~$17median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Assortment
10 Men's Cotton Trunk Underwear — M 10 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$83 $8.25 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$8.25a piece
Resells~$17median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Assortment
10 Men's Cotton Trunk Underwear — S 10 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$83 $8.25 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$8.25a piece
Resells~$17median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Assortment
10 Men's Cotton Brief Underwear — XL 10 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$72 $7.15 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$7.15a piece
Resells~$17median · new with tags

2.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Assortment
10 Men's Cotton Brief Underwear — L 10 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$72 $7.15 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$7.15a piece
Resells~$17median · new with tags

2.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Assortment
10 Men's Cotton Brief Underwear — M 10 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$72 $7.15 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$7.15a piece
Resells~$17median · new with tags

2.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Assortment
10 Men's Cotton Brief Underwear — S 10 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$72 $7.15 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$7.15a piece
Resells~$17median · new with tags

2.4× resale / cost100+ sold recently

View lot
4 photos
Assortment
10 Men's Cotton Trunk Underwear — XL 10 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$83 $8.25 / piece
Sells in ~194 days on resale
You pay$8.25a piece
Resells~$17median · new with tags

2.1× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / 6XL 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$60 $14.99 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / 5XL 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$53 $13.20 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$20median · new with tags

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / 4XL 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$53 $13.20 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$13.20a piece
Resells~$20median · new with tags

1.5× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / 3XL 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$46 $11.41 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.41a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / XL 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$42 $10.45 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$10.45a piece
Resells~$20median · new with tags

1.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / L 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$42 $10.45 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$10.45a piece
Resells~$20median · new with tags

1.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / M 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$42 $10.45 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$10.45a piece
Resells~$20median · new with tags

1.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / S 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$42 $10.45 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$10.45a piece
Resells~$20median · new with tags

1.9× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 4 Pieces / 2XL 4 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$46 $11.41 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$11.41a piece
Resells~$20median · new with tags

1.8× resale / cost100+ sold recently

View lot
2 photos
Assortment
New Sweatshirts and Hoodies for Children 20 Pieces - NWT — 20 Pcs / M 20 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$149 $7.43 / piece
Sells in ~56 days on resale
You pay$7.43a piece
Resells~$20median · new with tags

2.7× resale / cost100+ sold recently

View lot
8 photos
Assortment
Anatomie Mix Mystery Box (New With Tags) — 20 Units 20 units · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$605 $30.25 / piece

Not enough resale data yetToo few recent sales of this item type and condition

View lot
2 photos
Assortment
Bride Life Tee Shirts - Total 36 9 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$178 $19.80 / piece

No resale estimate for this lotWe only show resale figures we can stand behind

View lot

Clothing suppliers to know

Liquidators with a public storefront on Closo, by lots live right now.

Supplier registry
Bluebox
84 lots live ★ 1.0 (4)
Shop all lots →
How it works

Buying a clothing lot on Closo

Full buying guide →
01Pick a lot
02Get the freight quote
03Pay into escrow
04Inspect and claim
FAQ

Clothing lots from Lake Worth, FL — questions buyers ask

84 clothing lots ship from Lake Worth, FL. Prices run from $34 to $1,650 a lot, all-in before shipping. Per unit that is $5.29 to $30.25 on the lots shown. Every order is paid into Closo escrow and released after the buyer accepts delivery.

Ask Closo Assistant → Estimate ROI for this category →
How much does a clothing lot cost?
Live clothing lots on Closo run from $34 to $1,650 all-in; per unit that is $5.29 to $30.25 depending on brand mix and condition.
Which suppliers list clothing lots?
Bluebox carry most of them today — every supplier on Closo is verified and paid through escrow.
Manifested or assortment?
A manifested lot lists every line and quantity; an assortment shows representative lines. The badge on each card says which.
Can I inspect before I pay the supplier?
Yes. Your payment sits in escrow; you have five business days after delivery to inspect and raise a per-line claim before the supplier is paid.
What resale can I expect?
Every lot shows a resale range measured on real Closo sales for the same brands and categories — a range, not a promise.
Free account

Sign up free. Buy with the full picture.

Full manifests, resale data and freight to your ZIP on every lot. How you're protected →

8 photos
Assortment
Big & Tall Man's Nylon Tricot Crew Neck T-shirt Assorted Pack — 12 Pieces / 3XL 12 units · NWT · Ships parcel
Bluebox 1.0 (4)
$138 $11.46 / piece
Sells in ~56 days on resale
View lot